Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Zenonia 5 Wheel Of Destiny Online
Zenonia 5 Wheel Of Destiny Online
Zenonia Online Android

Zenonia 5 Wheel Of Destiny Online

Online oyunlar, diğer oyuncular ile paylaşılan oyun içi deneyimler eşliğinde farklı bir zevk vermektedir. Bir MMORPG oyunu olan Zenonia’nın yeni güncellemesi kaderin tekerleği ile sen de online oyun oyna, sen de maceradaki yerini al! Ücretsiz online oyun oynama olanağını Android platformlara taşıyan Zenonia 5 Wheel Of Destiny’ye birlikte göz atmaya ne dersiniz?

 

Zenonia Online Oyna

Dünya çapında yüz binlere varan oyuncusu ve Google Play Store’da aldığı seksen binden fazla yorumla Zenonia’nın son güncellemesi büyük bir ilgi görüyor. Yüzyıllar önce yapılan bir savaşla huzuru bulan insanoğlu, zaman içerisinde aç gözlü yapısı ve doyumsuz kalbi nedeni ile hırsla doldu. Zengin ve elit kesim, fakirleri daha da ezmeye ve özgür bir yaşam biçiminden, köleliğe doğru bir dönüşüme hayat vermeye başladı. İşte tam bu kaos sürecinde bir kahraman, baskı ve zulme dur demek için yollara düşüyor ve oyun başlıyor.

 

Sıradan android rpg oyunlarının aksine Zenonia’da tüm mücadelelerinizde anlık reflekslerinizi kullanarak savaşıyorsunuz. Her biri farklı özelliklere ve yeteneklere sahip olan dört farklı sınıftan birini seçerek maceranıza başladığınız Zenonia’da, mücadelelerinizle karakterinizin levelini yükseltmeniz, yeni zırhlar ve silahlarla donatmanız ve yeteneklerinizi kendi tarzınıza göre geliştirmeniz gerekiyor.

Zenonia Online Oyna

Zenonia Online Oyna

Oldukça geniş haritaları olan oyunda görevleri tamamlamanız ve haritalardaki yaratıklarla mücadele etmeniz gerekiyor. Elbette oyunda yalnız değilsiniz! Online oyun oynamanın en büyük keyfi olan PVP yani player versus player modu ile, diğer oyuncularla savaşarak mücadele edebilirsiniz. Zenonia Online’ı Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve dünya çapından oyuncuların katıldığı bu kahramanlık mücadelesindeki yerinizi alabilirsiniz.

 

Zenonia Online Oyna

 

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>