Anasayfa » Online Oyunlar » MMORPG Oyunları » Warrior Of Nemesis
Warrior Of Nemesis

Warrior Of Nemesis

Warrior Of Nemesis: Ücretsiz MMORPG Oyunu GameTürk firması tarafından oyuncular ile buluşturulan Warrior Of Nemesis, ilk başta oyunculara Facebook uygulaması olarak hizmet vermekteydi. Ancak daha sonra oyuncuların bir hayli ilgisini çeken yapım, kendi sunucusuna taşınarak, oyuncu kitlesine kendi internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Yapı olarak tarayıcı tabanlı MMORPG izlerini taşıyan Warrior Of Nemesis'te sizlere dört farklı karakter seçeneği sunulmaktadır. Oyundaki amacınız, karanlık güçlere karşı amansız bir mücadeleye dahil olmaktır. Warrior Of Nemesis'te klasik batı mitolojisinden izler bulmak mümkün. Oyunun güzel yanlarından bir tanesi, Türkçe dil desteğine yer veriyor olmasıdır. Bunun yanı sıra ücretsiz olması da Warrior Of Nemesis'in dikkat…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !!!

User Rating: 4.7 ( 1 votes)
88

Warrior Of Nemesis: Ücretsiz MMORPG Oyunu

GameTürk firması tarafından oyuncular ile buluşturulan Warrior Of Nemesis, ilk başta oyunculara Facebook uygulaması olarak hizmet vermekteydi. Ancak daha sonra oyuncuların bir hayli ilgisini çeken yapım, kendi sunucusuna taşınarak, oyuncu kitlesine kendi internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başlamıştır.

warrior-of-nemesis-ss2

Yapı olarak tarayıcı tabanlı MMORPG izlerini taşıyan Warrior Of Nemesis’te sizlere dört farklı karakter seçeneği sunulmaktadır. Oyundaki amacınız, karanlık güçlere karşı amansız bir mücadeleye dahil olmaktır. Warrior Of Nemesis’te klasik batı mitolojisinden izler bulmak mümkün. Oyunun güzel yanlarından bir tanesi, Türkçe dil desteğine yer veriyor olmasıdır. Bunun yanı sıra ücretsiz olması da Warrior Of Nemesis’in dikkat çekici yanlarından bir tanesidir.

warrior-of-nemesis-ss1

Okçu, Kahin, Savaşçı ve Büyücü adı altında dört farklı seçenekte oyunculara sunulan Warrior Of Nemesis sınıfları, aynı zamanda özel güçleri sayesinde de birbirlerinden ayrılmaktadır. Warrior Of Nemesis’te kullanıcı dostu oynanışa yer verilmesi açısından, hareketleri programlama gibi seçenekler de oyunculara sunulmuştur.

warrior-of-nemesis-ss3

Pvp savaşları, zindanlar gibi seçeneklerinde yer aldığı Warrior Of Nemesis, sahip olduğu özellikler göz önünde bulundurulduğunda denemeye değer bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır.

HEMEN ÜCRETSİZ OYNA

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>