Anasayfa » Genel » Truva Online
Truva Online

Truva Online

Mayn Games tarafından 21 Aralık tarihinde kapalı beta olarak sunulduktan sonra 25 Ocak’tan sonra herkese açık hale gelecek ve oldukça sevileceğini söylemeden geçmeyelim. Oldukça güzel grafikleriyle bize görsel bir şölen sunan Truva Online, Truva savaşını konu alan bir oyun. Truva savaşı zamanındaki tüm görselliği içinde bulunduran ve bu açıdan tarihi bir savaş konseptine sahip olmasının yanı sıra, o dönemin tüm görsel öğelerini içinde barındıran Truva Online, hem savaş hem de strateji oyunlarını sevenler için cezbedici bir oyun. Ayrıca oyunun Türkçe olmasının yanı sıra online olarak ücretsiz bir şekilde oynanabilmesi bu tarz oyunları sevenlerin tercih etmesini gerektirecek bir diğer özelliklerden. Truva…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 4.63 ( 2 votes)
90

Mayn Games tarafından 21 Aralık tarihinde kapalı beta olarak sunulduktan sonra 25 Ocak’tan sonra herkese açık hale gelecek ve oldukça sevileceğini söylemeden geçmeyelim. Oldukça güzel grafikleriyle bize görsel bir şölen sunan Truva Online, Truva savaşını konu alan bir oyun. Truva savaşı zamanındaki tüm görselliği içinde bulunduran ve bu açıdan tarihi bir savaş konseptine sahip olmasının yanı sıra, o dönemin tüm görsel öğelerini içinde barındıran Truva Online, hem savaş hem de strateji oyunlarını sevenler için cezbedici bir oyun. Ayrıca oyunun Türkçe olmasının yanı sıra online olarak ücretsiz bir şekilde oynanabilmesi bu tarz oyunları sevenlerin tercih etmesini gerektirecek bir diğer özelliklerden.

truva online

Truva Online bir MMORPG oyunudur. Oyunda Yunanlılar ve Truvalılar bulunmaktadır. Yani 2 farklı ırktan birisini seçerek oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu ırkların herbiri farklı temel sınıflara ayrılıyor. Bu sınıflar ise şunlardır.

  • Mirmidon
  • Savaşçı
  • Avcı
  • Barbar
  • Büyücü
  • Katil
  • Korucu
  • Pagan
  • Magus

truva online2

Ebedi Savaşın Başlangıcı sloganıyla bizlerle buluşan Truva Online oyunu MMORPG tarzı oyunlar arasında bu görsellik ve oynanış ile kısa süre sonra üst sıralarda olacağını tahmin ediyoruz. Oldukça farklı bir yapısıyla farkedilen Truva Online, daha önce bu tarz oyunlara aşina olanlar için Karahan oyununu andırıyor diyebiliriz. Daha önce ALT1 Games tarafından piyasada bulunan Truva Online oyunu, Mayn Games tarafından alındıktan sonra hızlı bir çıkış yakaladı ve bu çıkışının da oyunun oldukça zevkli olmasına ve görsel açıdan zenginliğine bağlayabiliriz. Eğer sizde mitolojik savaşlardan ve eksi zamana vurgu yapan MMORPG oyunlarını seviyorsunuz mutlaka bu oyunu oynamalısınız.

HemenOyna2

 Truva Online Oyun Rehberi 1. Bölüm için TIKLAYINIZ

Yorum Yap

comments

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>