Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Tractor More Farm Driving Android Oyunu
Tractor More Farm Driving Android Oyunu

Tractor More Farm Driving Android Oyunu

Daha önce bilgisayar için hazırlanan ve bir hayli tutan traktör oyunları, artık android cihazlar için simülatör oyun olarak hazırlanmaya başladı. Bu türde bir oyun olan Tractor More Farm Driving her telefon ve tablette olması gereken bir oyun. Aslında bu tür oyunların tutma sebeplerinin başında facebook üzerinde oynanan hatta en çok tercih edilen oyunlardan biri olmayı başaran tarla ekme oyunları gelmektedir. Yapımların artması ve hemen hepsinin çok sayıda kitleye hitap etmesi android oyun yapımcılarının iştahını ister istemez kabartmış sanırım. Fakat oyuna dönecek olursak, gerçekten kalitesi ile iyi ki yapılmış dedirtiyor. Oyun içerisinde kullandığınız traktörü serbest sürüm özelliği ile istediğin şekilde kullanabiliyorsunuz.…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 4.37 ( 3 votes)
89

Daha önce bilgisayar için hazırlanan ve bir hayli tutan traktör oyunları, artık android cihazlar için simülatör oyun olarak hazırlanmaya başladı. Bu türde bir oyun olan Tractor More Farm Driving her telefon ve tablette olması gereken bir oyun.

Aslında bu tür oyunların tutma sebeplerinin başında facebook üzerinde oynanan hatta en çok tercih edilen oyunlardan biri olmayı başaran tarla ekme oyunları gelmektedir. Yapımların artması ve hemen hepsinin çok sayıda kitleye hitap etmesi android oyun yapımcılarının iştahını ister istemez kabartmış sanırım. Fakat oyuna dönecek olursak, gerçekten kalitesi ile iyi ki yapılmış dedirtiyor. Oyun içerisinde kullandığınız traktörü serbest sürüm özelliği ile istediğin şekilde kullanabiliyorsunuz. Meraklıları için güzel bir deneyim olacak. Hem bu serbest sürüş ile oyunu da yavaş yavaş kavramanız sağlanmış oluyor.

Ayrıca oyunda sürekli görev sistemi bulunuyor. Bu görevler 15 adet ve hepsi ulaştırma tarzı üzerine hazırlanmış. Taşıma görevi dediğimiz, yetiştirilen malları gerekli adreslere, belirlenen süre içerisinde götürmeniz anlamına geliyor. Fakat asıl dikkat etmeniz gereken malları götürürken, zarar vermeden ve etkilemeden götürmeniz gerekiyor.  Sizin sağladığınız görevler sonucunda ödül olarak farklılıkları göz dolduran 5 traktör seçeneği daha sunuluyor.

Oyunun genel ve dış özellikleri bakımından verimli ve doyurucu olarak nitelendirebiliriz. Çözünürlük ve grafik çalışmaları bilgisayar kadar etkileyici olmasa da oyunumuz için yeterli seviyededir. Ayrıca traktör ses efektleri oyunun gerçekçiliğini oldukça arttırıyor.

unnamed (1) unnamed (1) unnamed (2) unnamed

Google Play Hemen Oyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>