Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Temple Run 2
Temple Run 2

Temple Run 2

iOS platformlarında Angry Birds kadar efsane ve popüler bir oyunla daha karşınızdayız. Temple Run oyunu bildiğiniz üzere App Store’da indirilen oyunların arasında liderliğe oynuyor. Yüz milyon kereden fazla indirilen Temple Run oyunu şimdi serisinin ikinci oyunuyla karşımızda. Online Oyna sitesi ziyaretçilerine özel olarak iOS cihazlarımıza indirdik ve sizin için inceledik. Temple Run oyunun başarısından sonra Temple Run Brave serisini çıkaran ve burada Disner karakterlerini kullanan Imangi şirketi, Temple Run Brave’in beklenen ilgiyi görmemesini farkederek Temple Run 2 oyununu piyasaya sürdü. Imangi şirketi bu sefer Disney yerine Fuzzycube adlı şirket ile ortaklaşa bir oyun çıkarmışlar.            …

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 4.07 ( 21 votes)
95

iOS platformlarında Angry Birds kadar efsane ve popüler bir oyunla daha karşınızdayız. Temple Run oyunu bildiğiniz üzere App Store’da indirilen oyunların arasında liderliğe oynuyor. Yüz milyon kereden fazla indirilen Temple Run oyunu şimdi serisinin ikinci oyunuyla karşımızda. Online Oyna sitesi ziyaretçilerine özel olarak iOS cihazlarımıza indirdik ve sizin için inceledik. Temple Run oyunun başarısından sonra Temple Run Brave serisini çıkaran ve burada Disner karakterlerini kullanan Imangi şirketi, Temple Run Brave’in beklenen ilgiyi görmemesini farkederek Temple Run 2 oyununu piyasaya sürdü. Imangi şirketi bu sefer Disney yerine Fuzzycube adlı şirket ile ortaklaşa bir oyun çıkarmışlar.

              temple-run-2-1temple-run-2


Oyunu incelediğimizde ilk oyuna göre görselliğin ve oynanışın daha ön planda tutulduğunu ve zevkli hale geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca oyunu oynarken birbirinden farklı 4 karakteri seçebiliyorsunuz. Her karakterin sahip olduğu bazı özellikler bulunmakta ve bu özelliklerin hepsi karakterlere özgü. Bir karaktere özgü olan özelliği diğer karakterde görme şansınız yok. Bu da oynanış açısından oldukça iyi. Her karakteri seçerek oyunu oynama şansına sahip oluyorsunuz. Oyunla ilgili bir sıkıntıyı gözlemlediğimizi söyleyebiliriz. İlk oyundan farklı olarak oynanış açısından bir gelişme gösterme göremedik. Kendini çok tekrar ettiğini söyleyebiliriz.

temple-run-2temple-run-2-oyna

Oyunun kontrolleri ilk seride kontrollerle aynı. Sadece ek bir kayma tabanlı kontrol sistemi getirilerek kontrollerde çeşitlilik sağlanmış. Diğer seriden farklı olarak  oyunu geliştiren bazı özellikler Temple Run 2’de bulunmakta. Bunlara genel olarak baktığımızda ise şu şekilde bir sıralama yapabiliriz.

  • Görsellik anlamında daha iyi bir grafik sistemi
  • Daha büyük maymunlar
  • Çevrenin daha detaylı hazırlanması
  • Temple Run 2’ye özel yeni ve farklı ödüller
  • Temple Run 2’ye özel yeni engeller
  • Her karaktere özgü yetenekler

Temple Run’ın ilk oyununa göre oldukça gelişmiş bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Eğer Temple Run oyununu seviyorsanız, 2. oyunu mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz. Oyunu hem Android hem de iOS tabanlı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Ancak iOS için indirmek şimdi mümkünken, Android için 24 Ocak 2013’ten sonra indirmek mümkün olacak. 

Temple Run 2 iOS İçin İndir

HemenOyna2Temple Run 2 Android İçin İndir

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>