Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Subway Surfers Android Oyunu
Subway Surfers Android Oyunu

Subway Surfers Android Oyunu

Android oyun yapım şirketlerinden Kiloo Games tarafından hazırlanan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Subway Surfers telefonlarınızda mutlaka olması gereken bir çalışma. Oyun bir tür kaçma üzerine kurulmuş. Kaçma sebebine gelince, oyunda bir tren istasyonuna grafite yani duvarları sprey boya ile boyama yapan karakterimiz bekçi tarafından fark edilince kaçmak zorunda kalıyor. Tabi istasyon içinde tren rayları dışında kaçılacak pek bir yer yok. Tam da bu kısımda heyecan dolu bir macera sizi bekliyor. Tabi bu kovalamaca da dikkat etmeniz gereken sadece bekçi değil. Bekçinin tanında birde köpeği var. Kaçarken yapmamız gereken bazı hamleler var. Bunlardan en önemlisi kaçış sırasında karşınıza çıkacak olan…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 3.83 ( 39 votes)
87

Android oyun yapım şirketlerinden Kiloo Games tarafından hazırlanan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Subway Surfers telefonlarınızda mutlaka olması gereken bir çalışma. Oyun bir tür kaçma üzerine kurulmuş. Kaçma sebebine gelince, oyunda bir tren istasyonuna grafite yani duvarları sprey boya ile boyama yapan karakterimiz bekçi tarafından fark edilince kaçmak zorunda kalıyor. Tabi istasyon içinde tren rayları dışında kaçılacak pek bir yer yok. Tam da bu kısımda heyecan dolu bir macera sizi bekliyor. Tabi bu kovalamaca da dikkat etmeniz gereken sadece bekçi değil. Bekçinin tanında birde köpeği var.

Kaçarken yapmamız gereken bazı hamleler var. Bunlardan en önemlisi kaçış sırasında karşınıza çıkacak olan altınları toplamak. Bu altınlar size güç ve ekstra özellikler katma babında oldukça yardımcı olacak. Ayrıca kaçarken göreceğiniz bazı levhalar bulunuyor. Bu levhalara dikkat edip onlara uymaya çalışın. Unutmadan, bir tren rayında koşarken en fazla dikkat edilmesi gereken tabii ki karşınızdan gelebilecek trenlere karşı uyanık olmaktır. Oyuna dalıp karşıdan gelen trenleri görmezseniz can kaybı yaşayacaksınızdır.

Ayrıca topladığınız altınlar sayesinde oyun içerisinde yer alan bir çok ürün ve araç gereci satın alarak daha etkin bir oyun oluşturabilirsiniz. Oyunda sağ ve sol yönlerini yapmak için cihazınızı yönlere eğmeniz gerekiyor. Ön ve arka yaparak da karşınıza çıkacak olan engellerden kurtulabilirsiniz.

Android oyunları en çok grafik çalışmaları ve ses düzeni ile eleştiri alıyor. Subway Surfers bu kısımda %100 başarılı olmasa da yeterli derecede diyebiliriz.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4)

Google Play Hemen Oyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>