Smeet

Smeet

Mynet Smeet in 3D dünyasında eğlencenin herhangi bir saati yok! Günün her dakikasında özel davetlere katılabilir, webcam kullanılan etkinliklerdeki heyecanı yaşayabilir, farklı müzik türlerindeki partilerde dilediğiniz gibi dans edebilir, arkadaşlarınızla birlikte çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz

 

Yüzbinlerce gerçek kullanıcı her gün Türkiye’ nin en büyük 3D dünyası Mynet Smeet’ te buluşuyor! Burada yeni kişiler ile tanışabileceğiniz gibi belkide hayalini kurduğunuz aşkı yakalayabilirsiniz. Ayrıca süpriz günlerde hayranı olduğunuz ünlülerle karşılaşabilir ve onlarla bu yepyeni ücretsiz 3D dünyada sohbet edebilirsiniz.

3 boyutlu sosyal oyun ağı olarakta adlandırabileceğimiz Smeet’te yapılabilecek birkaç şeyi gözden geçirelim. Smeet, kendi arkadaşlarınızla keyifli saatler geçirebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz yada istediğiniz herkesle çeşitli oyunlar oynayabileceğiniz , dahada ötesinde sesli yada yazılı konuşabileceğiniz çok kullanışlı ve kolay bir ortam. Dahası, kendi sanal yaşam alanınızda odalarınızı yada avatarınızı hayal gücünüzü zorlayarak farklı şekillerde dizayn edebilir, herkesin bunu görmesini sağlayabilirsiniz.

Smeette size yapmanız gereken bazı eğlenceli görevlerde verilecek. Mesela, su vererek büyüteceğiniz interaktif bitkileriniz, ya da sevginizi ve ilginizi göstererek büyütebileceğiniz köpeğiniz, kaplumbağanız, atınız hatta elmastan ağacınız bile olabilecek. Bütün bunları yaparak şöhret puanları kazanacak ve biriken şöhret puanlarınızla bir üst seviyeye çıkacaksınız. Smeette ne kadar aktif olursanız o kadar hızlı bir şekilde üst seviyelere tırmanabilirsiniz.

Tabiki seviyeler beraberinde birbirinden ilginç ve güzel hediyelerde getirecek. Kimi zaman müzik odanız yada salonunuz için çok stil bir piyanonuz, kimi zamanda avatarınıza farklı görünüşler verebileceğiniz giysiler, eşyalar… dediğimiz gibi Smeette eğlence sizden yana.. Bunların yanında genel kültürünüzü ve kelime haznenizi geliştirmek yada sayısal yapınızı keşfetmekmi istiyorsunuz? O zaman Yarışma alanımız tam size göre. Orada çeşitli yarışmalar bulacak ve diğer Smeet kullanıcılarıylada aynı anda yarışacak, yarışarak yeni arkadaşlıklar edineceksiniz.

Bu bütün bahsedilen herşeyi tamamen internet ortamında browserınızı kullanarak hiç bir şekilde program download etmeden yapabilirsiniz. Smeet tamamıyla bedava. Bazı özel servislerden yararlanmak için “Smeet Coins” almanız yeterli.

Çok bahsettik şimdi oyun zamanı.. Ne duruyorsunuz hadi Smeetin 3 boyutlu dünyasını kendi gözlerinizle keşfetmeye başlayın!!

Yorum Yap

comments

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>