Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Six Guns Oyununda Güncelleme Yapıldı!
Six Guns Oyununda Güncelleme Yapıldı!

Six Guns Oyununda Güncelleme Yapıldı!

Gameloft firması şu sıralar bünyesinde bulunan bir çok oyunda güncelleme yapmakta. Daha dün farklı bir oyunu için yapmış olduğu güncellemeden bahsetmiş idik. Bugünde Six Guns adlı oyunu için yaptığı güncelleme bilgisi bizlere ulaştı. Bir çok iOS kullanıcısı Six Guns oyununu mutlaka denemiştir. Nitekim oyun ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş nadir kaliteli oyunlardan biridir.

Peki, Oyuna Gelen Güncellemeler Neler?

İlk olarak, oyun içerisinde yer alan kovboylar ile ilgili bir güncelleme söz konusu. Kovboylar için yeni bir mod sunulmuş durumda. Artık sadece bireysel olarak savaşmak zorunda değilsiniz. Yeni mod sayesinde takım olarak da savaşma şansına sahip olabileceksiniz. Malum bu tür oyunlar için takım halinde hareket etmek gerek oyunun devamlılığı, gerekse de oyuncunun daha fazla eğlenmesi açısından oldukça önemli. Gameloft firması da bunun farkında olacak ki artık bu alana biraz daha önem veriyor. Bu modun yanı sıra, Nekropol adı ile özel ve yeni bir harita daha kullanıcılara sunuldu. Haritaya ek olarak sunulan Işık Topu ve Karanlıkta Yürüyen güncelleme unsurları da oyunu bir hayli özel kılmakta.

Tüm güncellemelere ek olarak, oyunun görselinde de özel bir değişiklik yapmış durumda ve bu değişiklik dahilinde oyunun artık yeni bir simgesi olmakta. Oyunun yeni simgesini aşağıda görebilirsiniz. Şimdiden takımlı ölüm oyunu modu kullanıcıları bir hayli heyecanlandırmış ve sevindirmiş durumda. Güncellemeleri sunmaya devam edeceğiz.

six-guns-simge

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>