Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Shadowgun: Deadzone Android Oyunu
Shadowgun: Deadzone Android Oyunu

Shadowgun: Deadzone Android Oyunu

Yapımcılığını Madfingergames'ın üstlendiği Shadowgun, zaten fazlası ile tercih edilen ve bilinen bir oyun. Fakat bu oyununda biraz daha kendini aşmışa benziyor. Çünkü hem mobil oyun uyarlaması hem de multiplayer özelliğini bir araya getirmiş. Adeta bilgisayar tadında mobil oyun ancak bu kadar ayrıntılı sunulabilirdi. Üstelik oyunda grafik olarak Unity 3D özelliği kullanılmış ve bunun en büyük katkısı multiplayer oyunda rakiplerde donma söz konusu olmuyor. Oyunu oynamak için ister kendi üyeliğini alıp, karakterinizi oluşturun. Ya da ziyaretçi girişi ile üyelik almadan oyuna başlayın. Oyunun ayrıntıları bununla da sınırlandırılmamış. Multiplayer seçeneği bile iki farklı şekilde hazırlanmış. Bunlardan birincisi deathmatch, yani karşınıza gelen herkesi…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 5 ( 1 votes)
86

Yapımcılığını Madfingergames’ın üstlendiği Shadowgun, zaten fazlası ile tercih edilen ve bilinen bir oyun. Fakat bu oyununda biraz daha kendini aşmışa benziyor. Çünkü hem mobil oyun uyarlaması hem de multiplayer özelliğini bir araya getirmiş. Adeta bilgisayar tadında mobil oyun ancak bu kadar ayrıntılı sunulabilirdi.

Üstelik oyunda grafik olarak Unity 3D özelliği kullanılmış ve bunun en büyük katkısı multiplayer oyunda rakiplerde donma söz konusu olmuyor. Oyunu oynamak için ister kendi üyeliğini alıp, karakterinizi oluşturun. Ya da ziyaretçi girişi ile üyelik almadan oyuna başlayın.

Oyunun ayrıntıları bununla da sınırlandırılmamış. Multiplayer seçeneği bile iki farklı şekilde hazırlanmış. Bunlardan birincisi deathmatch, yani karşınıza gelen herkesi öldürmeye çalışıyorsunuz. Diğeri ise iki farklı takımın birbirine karşı oyunu halinde. Bunlar kırmızı ve mavi takım olarak ayrılıyor. Ama kendimiz hangi takımda olmak istediğimizi ayarlayamıyoruz. Tamamen otomatik olarak yerleştiriyor. Takım oyununda ki amaç ise 5 kontrol noktasını işgal etmek. Bu noktalar A,B,C,D ve E noktaları. İşgalleri ilk gerçekleştiren takım galip sayılıyor ve kazanıyor.

Oyunda az sayıda silah seçeneği sunulmuş. Fakat yakın zamanda yeni bir güncelleme ile arttırılması bekleniyor. Ayrıca silahları kullanmak için her silahın ayrı seviyesi var. Bu seviyelere ulaşmanız gerekiyor.

Oyuna birde Premium yani ücretli üyelik var. Bunun katkıları ise size diğer takım arkadaşlarınız ile mikrofon üzerinden konuşma imkanı sağlıyor.

Android oyun severlerin bu oyuna bayılacağını düşünüyorum.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4)

 

Google Play Hemen Oyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>