Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android Oyunu
Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android Oyunu
Salak Kuşlar - Clumsy Bird Android Oyunu

Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android Oyunu

Adı aslında oyunun temel mantığını net bir biçimde ortaya koyuyor. Türk bir ekip tarafından hazırlanan Salak Kuşlar – Clumsy Bird oyunu bir anlamda Angry Birds sonrasında pazara sürülen esinti oyunlardan birisi.

Kötü ejderha tarafından yumurtaları yok edilmek istenilen kuşlarımız bu sefer domuzlarla değil, ejderhalar ile savaşmaya ve yuvalarını kurtarmaya çalışıyorlar. Tabi ki bu arada sizden de destek almak zorunda kalıyorlar.

Bu noktada da oyunumuz aslında bir başka bir kuş oyunu olan Flappy Bird oyununun içerisinde buluyoruz kendimizi. Oyun da ağaçlar arasında labirent kurulmuş durumda ve siz ekrana dokunarak kuşunuzu havada tutmak, kuşun ağaçlar arasında sağa sola geçmeden geçmesini sağlamak durumundasınız.

Salak Kuşlar - Clumsy Bird Android Oyunu

Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android Oyunu

Hızlı bir şekilde patlama yapan ve daha sonra enteresan bir şekilde pazardan çıkarılan Flappy Bird oyununu oynama fırsatı bulamadı ve merak ediyorsanız aslında Salak Kuşlar – Clumsy Bird oyunu da size o zevki yaşatacaktır.

Android Market üzerinden Ücretsiz bir şekilde indirme imkanına sahip olduğunuz Salak Kuşlar – Clumsy Bird Oyunu ile boş zamanlarınızda eliniz ekranda kuşunuzu uçurmaya çalışabilirsiniz.

Salak Kuşlar - Clumsy Bird

Salak Kuşlar – Clumsy Bird

Ama baştan belirtelim oyunun devamlı dikkat istemesi ve oldukça sinir bozucu olması gibi bir gerçekte elimizde bulunan veriler arasında.

40.000’den fazla kullanıcı tarafından oylanan ve 5 üzerinden 3.8 Puan almayı başaran Salak Kuşlar – Clumsy Bird 1 Milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmeyi başaran bir oyun.

Salak Kuşlar – Clumsy Bird Android Oyunu

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>