Anasayfa » Oyun Kodları » Beta Key » S.K.I.L.L Special Force 2 Kapalı Beta Key Etkinliği
S.K.I.L.L Special Force 2 Kapalı Beta Key Etkinliği

S.K.I.L.L Special Force 2 Kapalı Beta Key Etkinliği

Gameforge‘dan harika bir FPS oyun ile karşınızdayız. Bugün itibaren kapalı betası yayınlanan S.K.I.L.L Special Force 2 oyununu ilk oynayanlardan biri olmak için hemen tükenmeden kapalı beta anahtarınızı alın. Sitemizden almış olduğunuz kapalı beta anahtarınızı Resmi İnternet Sitesinde oyunu indirmek için kullanabilirsin. Aşağıda yayınlanan resimleri sırasıyla takip ederek oyunu kolayca indirebilirsiniz.

Siz de facebook sayfzamızı beğenerek   bize destek olabilir ve yepyeni oyunlar,hediyeler ve promo kodlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Beta Anahtarı (Beta Key) Nasıl Kullanılmaktadır?
Sitemiz vasıtasıyla özel olarak sadece 1 kullanıcıya özel olarak tahsis edilen Beta anahtarlarını, oyunun başlarında oyuna dahil olacağınız sunucuyu seçtikten hemen sonra karşınıza çıkacak olan kutuya girmeniz gerekmekte.

Beta Anahtarı (Beta Key) Ne İşe Yaramaktadır?
Beta anahtarları Kapalı BETA olarak oynayabileceğiniz test oyununa katılmanızı sağlayan şifrelerden oluşan kodlardır. Bu kodları davetiye olarak adlandırabilirsiniz.

Kapalı Beta Nedir?
Kapalı Beta sürümleri oyunların deneme süreci olarak da adlandırabiliriz. Sınırlı oyuncuların oynayabildiği bu kapalı beta testlerde, oyuncuların gördüğü hatalar ve karşılaştıkları açıkları belirterek oyunun görevlilerine bildirirler. Kapalı Beta sürecinde kazanılan tüm haklar, oyun herkese açıldığında sıfırlanacaktır.

Üzgünüz, Tüm Kodlar Tükenmiştir.

Yorum Yap

comments

Bir yorum

  1. cabbar akın erdoğdu

    kodları nezaman ala bili,riz
    skill force
    cvp emaile gelirmi ltfn

    budist00@hotmail.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>