Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Risk Almayı Sevenlere : Büyük Risk
Risk Almayı Sevenlere : Büyük Risk

Risk Almayı Sevenlere : Büyük Risk

Televizyonlarda oldukça popüler olan ve sadece Türkiye’de değil birçok ülkede yarışması yapılan ve oldukça fazla izlenen Büyük Risk yarışmasını birçoğumuz biliyoruz. Birçok soru karşısında genel kültür dahil her türlü bilgi seviyemizi ölçebildiğimiz oyunda sadece biz değil rakiplerimizde yarışıyor. Bu yüzden hem yarışmanın kendisi hem de oyunun kendisi oldukça eğlenceli. Zyna Mobile tarafından geliştirilen Büyük Risk oyunu ile oldukça eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. Bilgi açısından kendini sınamayan isteyenler mutlaka bu oyunu indirmelisiniz. Oyunun mantığı yarışmayla aynı. Eğer yarışmayı biliyorsanız ve daha önce izlediyseniz aynı şekilde oyunu oynuyorsunuz. Ancak, yarışmayı bilmeyenler için oyunda kısaca bahsedelim. Oyunda bazı kategoriler bulunmakta. Bu kategorilerin her…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 3.77 ( 3 votes)
91

Televizyonlarda oldukça popüler olan ve sadece Türkiye’de değil birçok ülkede yarışması yapılan ve oldukça fazla izlenen Büyük Risk yarışmasını birçoğumuz biliyoruz. Birçok soru karşısında genel kültür dahil her türlü bilgi seviyemizi ölçebildiğimiz oyunda sadece biz değil rakiplerimizde yarışıyor. Bu yüzden hem yarışmanın kendisi hem de oyunun kendisi oldukça eğlenceli. Zyna Mobile tarafından geliştirilen Büyük Risk oyunu ile oldukça eğlenceli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. Bilgi açısından kendini sınamayan isteyenler mutlaka bu oyunu indirmelisiniz.

buyuk-risk-zyna-mobile-androidOyunun mantığı yarışmayla aynı. Eğer yarışmayı biliyorsanız ve daha önce izlediyseniz aynı şekilde oyunu oynuyorsunuz. Ancak, yarışmayı bilmeyenler için oyunda kısaca bahsedelim. Oyunda bazı kategoriler bulunmakta. Bu kategorilerin her birinde 5er tane soru bulunmakta. 6 kategorinin olduğu oyunda, her kategorideki sorulardan bir tane seçerek soruyu doğru bilmeye çalışıyorsunuz. Soruyu doğru bildiğinizde ise, seçmiş olduğunun sorunun puanını kazanıyorsunuz. Oyun kolay gibi görünse de oldukça zor ve şaşırtıcı sorular bulunmakta. 500’ü aşkın soru bankasının yanı sıra, devamlı güncellenen oyun soru bankasını sürekli yenilemekte. Bu da oyunda tek düzelikten kurtulmanızı sağlıyor.

buyuk-risk-zyna-mobile-android2Oyunun son aşamasında ise, size bir soru sorulduktan sonra ne kadar riske edeceğiniz soruluyor. Rakiplerinizin puanına göre riskinizi ortaya koyuyor ve cevabınızı verdikten sonra yarışmayı kazanıp kazanmadığınızı öğreniyorsunuz. Kendilerini sınamak isteyenler, canı sıkılıp farklı bir türde oyun arayanlar için oldukça eğlenceli olan Büyük Risk ile ayrıca farklı bilgileri de bilgi haznenize katabiliyorsunuz. Oyunun internet bağlantısına gerek duymadan oynanabilmesi ise en büyük avantajı.

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>