Power Soccer

Power Soccer

Power Soccer, ilk sürümünü 2005 yılında çıkarmış hiç el değiştirmemiş ve 2011 yılından itibaren Türkçe sürümünü piyasaya süren bir tarayıcı tabalı çevrim içi oyundur. Oyunun üç boyutlu olması en büyük artılarından birisi diyebiliriz. Oyunun grafiklerini söyleyecek olursak bir tarayıcı tabanlı oyuna göre muhteşem diyebiliriz. Oyunumuz standart futbol oyunları gibi varsayılan klavye yada fare ayarlarıyla oynanabiliyor. Oynanış biçimine bakacak olursak oyuna başlar başlamaz futbol müsabakalarına çıkamıyoruz öncelikle 3 türlü eğitimden geçmemiz ve kabul edilirsek profesyonel lig maçlarına çıkabiliriz. Biraz da oyunun içine bakalım. Oyunu eğitici ve diğer türlerde başlattığımız da hilenin olmadığına dair bir güncelleme yapıyor ve oyun da hiç bir çalışan hile…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ !

User Rating: Be the first one !
84

Power Soccer, ilk sürümünü 2005 yılında çıkarmış hiç el değiştirmemiş ve 2011 yılından itibaren Türkçe sürümünü piyasaya süren bir tarayıcı tabalı çevrim içi oyundur. Oyunun üç boyutlu olması en büyük artılarından birisi diyebiliriz.

Oyunun grafiklerini söyleyecek olursak bir tarayıcı tabanlı oyuna göre muhteşem diyebiliriz. Oyunumuz standart futbol oyunları gibi varsayılan klavye yada fare ayarlarıyla oynanabiliyor. Oynanış biçimine bakacak olursak oyuna başlar başlamaz futbol müsabakalarına çıkamıyoruz öncelikle 3 türlü eğitimden geçmemiz ve kabul edilirsek profesyonel lig maçlarına çıkabiliriz. Biraz da oyunun içine bakalım.

Oyunu eğitici ve diğer türlerde başlattığımız da hilenin olmadığına dair bir güncelleme yapıyor ve oyun da hiç bir çalışan hile yok en iyi yönlerinden biri diyebiliriz. Hile taraması yaptıktan sonra yeni bir pencerede oyunumuz açılıyor ve oynamaya başlıyorsunuz.

Oyunumuza bilgisayara karşı ya da gerçek oyunculara karşı oynayabiliyoruz ancak dediğim gibi önce 3 aşamadan geçmek zorundayız ve bizde bu aşamaları geçmeye başladık. Öncelikle bilgisayara karşı oyunlarda hiç bir zevki kalmıyor, pas çalmak gol atmak vesaire olaylar çok kolay.

1(Gol sevincinden bir kare)

Bilgisayara karşı oyunlarda oyuna başlar başlamaz gol atmanız mümkün. Gol attıktan sonra gösterdiği tekrarlarda vuruş kısımlarını yavaş çekim yapması hoşunuza gidecektir.

2(Tekrar bölümünden bir kare)

Oyunda özellikle santralarda oyuncu dizilimlerine ve sıralamalarına çok önem verilmiş, bilgisayarın kamera açısı geriden olduğu için bunu rahatlıkla görebiliyoruz. (Bunu değiştirebilirsiniz.)

3(Santradan bir kare)

Oyunun sanal hakemi gerçekten kötü, kendinizi tutamayıp farklı şeyler yapabilirsiniz hakem sayesinde. Olmayan serbest vuruşa serbest vuruş, penaltı yada bir andan kırmızı kart çıkartabiliyor.

4(Hakem kararından bir kare)

Oyunda sanal hakem henüz atağın ortalarındayken oyunu bir andan bitirebiliyor ve uzatmalar oyunda bulunmamaktadır.

5(Devre arası istatistiklerinden bir kare)

Maç bittiğin de oyundaki performansınıza göre yıldız veya puan kaaznabilirsiniz.

6(Maç bitiminden bir kare)

Sonuç olarak oyun grafik olarak kendi çabında ve yynayış, görevler bakımından geçer not alıyor. Ancak ses ve müzik tercihleri berbat diyebiliriz. Oyunda uzun zaman geçirip para kazanıp yada gerçek para ile özel nesneler satın aldıktan sonra en iyi transferleri, oyuncu tiplemelerini, takımınızı ve antrenörleri kurabilirsiniz.

hemenoyna

 

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>