Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Pilot’s Path
Pilot’s Path

Pilot’s Path

Bugün sizlere tanıtacağımız iOS oyunu eski tarz bir oyun. Daha önce atari oyunu oynamış ve bu tarz grafikleri sevenlerin mutlaka indirmesini tavsiye ediyoruz. Oyun şu an için ücretli ancak, ara ara ücretsize düşmekte ve App Store’da ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Eğer oyunu App Store’dan satın almak isterseniz 1.79 TL ödemeniz gerekecek. Yok ben beklerim diyorsanız ara ara yaptığı indirimleri beklemenizi tavsiye ederiz. Pilot’s Path Happymagenta oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiş bir helikopter oyunu. Oyuna mafya için hizmet eden bir helikopter pilotu olarak başlıyorsunuz ve bunun elbette bir hikayesi var. Daha önce ordu için hizmet ederken, ordudan sorgusuz sualsiz atılıyorsunuz. İçiniz kan ağlıyor…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ

User Rating: Be the first one !
85

Bugün sizlere tanıtacağımız iOS oyunu eski tarz bir oyun. Daha önce atari oyunu oynamış ve bu tarz grafikleri sevenlerin mutlaka indirmesini tavsiye ediyoruz. Oyun şu an için ücretli ancak, ara ara ücretsize düşmekte ve App Store’da ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Eğer oyunu App Store’dan satın almak isterseniz 1.79 TL ödemeniz gerekecek. Yok ben beklerim diyorsanız ara ara yaptığı indirimleri beklemenizi tavsiye ederiz.

pilots path2

Pilot’s Path Happymagenta oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiş bir helikopter oyunu. Oyuna mafya için hizmet eden bir helikopter pilotu olarak başlıyorsunuz ve bunun elbette bir hikayesi var. Daha önce ordu için hizmet ederken, ordudan sorgusuz sualsiz atılıyorsunuz. İçiniz kan ağlıyor ve helikopter pilotluğunu çok seviyorsunuz. Aynı zamanda ordudan da intikam almak istiyorsunuz. Bunu fark eden ünlü bir mafya babası size bir teklif sunuyor. Hem arzuladığınız helikopter pilotluğuna geri döneceksiniz hem de ilerleyen zamanlarda intikamınızı alabileceğinizi söylüyor. Ancak tek bir şartı var. Helikopter pilotluğundaki başarınızı bu mafyanın işleri için kullanmak. Siz bu teklifi kabul ediyorsunuz ve oyun başlıyor. Hikayesiyle ve nostaljik grafikleriyle ilginizi çekecek olan Pilot’s Path oyununu herkese tavsiye ediyoruz.

pilots path

Oyundaki amacınız mafya babasının size verdiği görevleri yapmak ve seviye atlamak. Her görevi yaptığınızda size belli bir miktar para verilmekte. Bu parayla tamirat bölgesinde helikopterinizi geliştirebiliyor ve daha farklı görevlere talip olabiliyorsunuz. Oldukça zevkli ve zaman geçirmeye birebir bir oyun olan Pilot’s Path oyununu App Store’dan indirebilirsiniz.

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>