NBA 2K13

NBA 2K13

Bugün tanıtacağımız oyun spor oyunları arasında öne çıkan nadir oyunlardan. NBA2K13 adıyla sunulan ve 2K Games oyun stüdyosu tarafından hazırlanan bu oyun görselliği ile ilgili olarak ön plana plana çıkıyor. Oyun özellikle basketbol oyunlarını sevenlerin oldukça fazla beğeneceğini düşünüyoruz. Piyasada fazla basketbol oyunu olmaması açısından belki de öne çıkacağını düşünüyor olabilirsiniz ancak 2K Games bu işi gerçekten iyi yapıyor ve kalitesini öne çıkarıyor. Bu yüzden Online Oyna sitesi olarak Android tabanlı cihazları olanlara bu oyunu mutlaka indirmesini tavsiye ediyoruz. Basketbol oyunu oynayanların özellikle sevdiği iki oyun bulunmakta. NBA Jam ve NBA 2K13 arasında oyuncular hangi oyunu indireceklerine pek karar veremiyorlar…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK IYI

User Rating: Be the first one !
92

Bugün tanıtacağımız oyun spor oyunları arasında öne çıkan nadir oyunlardan. NBA2K13 adıyla sunulan ve 2K Games oyun stüdyosu tarafından hazırlanan bu oyun görselliği ile ilgili olarak ön plana plana çıkıyor. Oyun özellikle basketbol oyunlarını sevenlerin oldukça fazla beğeneceğini düşünüyoruz. Piyasada fazla basketbol oyunu olmaması açısından belki de öne çıkacağını düşünüyor olabilirsiniz ancak 2K Games bu işi gerçekten iyi yapıyor ve kalitesini öne çıkarıyor. Bu yüzden Online Oyna sitesi olarak Android tabanlı cihazları olanlara bu oyunu mutlaka indirmesini tavsiye ediyoruz.

nba2k13-0Basketbol oyunu oynayanların özellikle sevdiği iki oyun bulunmakta. NBA Jam ve NBA 2K13 arasında oyuncular hangi oyunu indireceklerine pek karar veremiyorlar ama bizim tercihimiz kesinlikle NBA 2K13 oyunu. Oyuna genel olarak baktığımızda, grafiklerle ve müziklerle ön plana çıktığını görüyoruz. Oyunun tek dezavantajı özellikle ara sahneler. Bu ara sahneler ve çok fazla seçimler oyunu ağırlaştırmakta. Bu hem bizim hem de diğer kullanıcılarında ortak şikayeti olarak göze çarpıyor. Bu ara sahnelerde geç butonu olmadığı için maalesef tüm ara sahneleri izlemek zorunda kalıyorsunuz. Ek olarak oyuna güzellikle katan ışıklandırmalar oyunu biraz kasmakta. Fakat oyun içinde kasılma hissetmiyorsunuz. Bu belki cihaza göre farklılık gösterebilir ama forumlarda ve eleştirilerde bu noktalar ön plana çıkıyor.

nba2k13Oyunun müzikleri de oldukça iyi ve birçok spor oyununa göre özenle ve profesyonel bir biçimde hazırlanmış. Kontrolleri ve oynanış açısından da oldukça kolay olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Spor oyunlarını ve basketbol oyunlarını seviyorsanız NBA 2K13 oyununu mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz. Google Play üzerinden 2.99 Dolar karşılığında bu muhteşem oyunu indirebilirsiniz.

HemenOyna2

 

Yorum Yap

comments

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>