My Free Zoo

My Free Zoo

Bugün sizlere oldukça ilginç bir kategorideki oyunu tanıtacağız. Her ne kadar strateji düşüncesini bünyesinde barındırsa da, oldukça ilginç bir konusu bulunmakta. My Free Zoo oyununda bir hayvanat bahçesinin yönetimini sağlıyorsunuz. Bu zamana kadar böyle bir oyun olmadığı için Online Oyna sitesi olarak sizlere mutlaka tanıtma ihtiyacını hissettik. Hem farklı konusu olmasının yanı sıra hem de strateji düşüncesini bünyesini taşımasından dolayı, eğer strateji oyunlarını seviyorsanız mutlaka My Free Zoo oyununu oynamalısınız. Küçüklükten beri bir hayvanat bahçem olsun ve bu hayvanat bahçesini de yöneteyim diye düşünmüşseniz işte size fırsat. My Free Zoo ile bu fırsat ayağınıza kadar geldi. Upjer oyun stüdyosu tarafından…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ

User Rating: 2.45 ( 2 votes)
79

Bugün sizlere oldukça ilginç bir kategorideki oyunu tanıtacağız. Her ne kadar strateji düşüncesini bünyesinde barındırsa da, oldukça ilginç bir konusu bulunmakta. My Free Zoo oyununda bir hayvanat bahçesinin yönetimini sağlıyorsunuz. Bu zamana kadar böyle bir oyun olmadığı için Online Oyna sitesi olarak sizlere mutlaka tanıtma ihtiyacını hissettik. Hem farklı konusu olmasının yanı sıra hem de strateji düşüncesini bünyesini taşımasından dolayı, eğer strateji oyunlarını seviyorsanız mutlaka My Free Zoo oyununu oynamalısınız. Küçüklükten beri bir hayvanat bahçem olsun ve bu hayvanat bahçesini de yöneteyim diye düşünmüşseniz işte size fırsat. My Free Zoo ile bu fırsat ayağınıza kadar geldi.

my-free-zoo-

Upjer oyun stüdyosu tarafından bizlere sunulan ve web tarayıcınız üzerinden herhangi bir dosya veya program indirmeden kolaylıkla oynayabildiğiniz bu güzel aynı zamanda sizlere Türkçe dil desteği de sunmakta. Türkçe olması oyunun anlaşılabilirliğini ve oynanabilirliğini arttırmakta. Oyuna ilk başta kimsenin gelmediği, sadece ağaçların ve birkaç hayvanın bulunduğu bir hayvanat bahçesinin müdürü olarak göreve başlıyorsunuz. Bu hayvanat bahçesine emek vererek ve mesai harcayarak ziyaretçiler tarafından ziyaret edilebilir bir hale getirmeye çalışıyorsunuz. Birçok farklı hayvan türünü barındıran oyunda, farklı hayvanları hayvanat bahçenizde kullanabilmeniz için seviye atlamanız gerekmekte. Seviye atladıkça ziyaretçi oranınızda buna bağlı olarak artmakta. Ne kadar çok farklı havyanı ziyaretçiye sunarsanız hayvanat bahçenizin ziyaretçi profili de o kadar artmakta. Ancak, hayvanları çoğaltırken hem onların hem de ziyaretçilerin güvenliklerini sağlamanız gerekmekte. Bunun için, onlar için özel alanlar yaratmalısınız. Örneğin, hayvanlara özel çitleri yaptıktan sonra, bu çitlerin etrafına ziyaretçilerin yürüyebileceği yol yapabilir, ekstradan bu yol güzergahına farklı bitkiler ve ağaçlar dikerek ziyaretçilerin yolu gezerken sıkılmasını önleyebilirsiniz.

my free zoo

My Free Zoo oyununda hayvanlarınız çoğaldıkça onlara göstermeniz gereken ilgi süresi de artacaktır. Çünkü her hayvanın kendine has ilgi düzeyleri ve ihtiyaçları vardır. Bunları yaparken, onları beslemeyi ve temizlik ihtiyaçlarını gidermeyi unutmayın. Eğer bunları yapmazsanız hayvanlarınız mutsuz olacaklardır. Ek olarak, hayvanat bahçeniz için hediyelik eşya dükkanı açabilir, ziyaretçilerin bu hediyelik eşya dükkanında alışveriş yapmasını sağlayarak gelirinizi arttırabilir ve bu geliri hayvanat bahçenizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

hemenoyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>