Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Modern Combat 4: Zero Hour
Modern Combat 4: Zero Hour

Modern Combat 4: Zero Hour

Savaş oyunlarını seviyorsanız ve elinizde iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad, iPod gibi cihazlar varsa sizlere bahsedeceğimiz bu oyunu mutlaka oynamalısınız. Grafiklerinden tutun, oyun kurgusuna kadar muhteşem bir altyapıya sahip olan bu oyuunu oynaması oldukça zevkli. GameLoft’un yapımcılığını üstlendiği ve App Store’de bizlere sunduğu Modern Combat 4: Zero oyunu oldukça muhteşem görselliğe sahip. Ayrıca, oyunu oynarken internete gerek duymamanız, oyunun güzel bir artısı. Multiplayer modu ile oynamak isterseniz internetinizin olması gerekmekte.

modern combat 4 zero

Oyunda iki farklı mod bulunmakta. Campaing ve Multiplayer modu bulunan oyunda, Campaing modunda tek başınızasınız ve bir film senaryosunu andıran oyunun içinde savaşıyorsunuz. Multiplayer modunda ise, tahmin edebileceğiniz gibi diğer oyuncularla oynayabiliyorsunuz. Oyunun yaklaşık olarak 1.5 GB boyutunda. Oyunun içersinde size verilen görevler, oyunun müzikleri ve seslendirmeleri oldukça başarılı. Fakat, oyunu kontrol etmenin çok zor olduğunu belirtmeden geçmeyelim. FPS tarzı oyunlarda en önemli şeyin kontrol olduğunu düşünürsek bu kısımın atlanılması açıkçası bizi hayal kırıklığına uğrattı diyebiliriz. Biraz oynadıktan sonra oyunun kontrollerine alışıyorsunuz ancak dokunmatik ekran olmasından dolayı biraz bizi zorladı diyebiliriz.

modern combat 4 zero2

Oyunun multiplayer modunda ise, var olan GameLoft hesabınız üzerinde oyuna dahil olarak farklı oyuncular ile savaşayabiliyorsunuz. Ayrıca multiplayer modunda ister tek başınıza isterseniz de takım olarak savaşma şansına sahipsiniz. Size tavsiyemiz, oyunun kontrollerine alışana kadar multiplayer moduna dahil olmayın. Zira, hemen vurulabilir ve multiplayer modundan çabuk sıkılabilirsiniz. Oyunun eksilerini ve artılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Oyunun Eksi Yönleri :

  • Oyunun kontrolleri ilk başta çok zor. Alışmanız için belli bir süre geçmesi gerekiyor.
  • Oyunun boyutu oldukça fazla. Ancak bu kadar görselliği ve efekti herhalde bu kadar bir boyut kaldırabilirdi diyerek kendimizi avutabiliriz.

Oyunun Artı Yönleri

  • Muhteşem bir görsellik ve efekt dinanizmi bulunmakta
  • Oyunun tek kişilik modundaki senaryosu oldukça başarılı
  • Oyundaki müzikler keza başarılı olmuş.
  • Multiplayer modu ile farklı oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz.

Editör Notu : Şu an ücretli olan oyun, çoğu zaman ücretsiz olarak App Store’da indirilebilir duruma geliyor. Ücretsiz olduğu zamanları yakalayarak bu muhteşem oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. 

HemenOyna2

 

 

 

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>