Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Mobil Basketbol Keyfi : Real Basketball
Mobil Basketbol Keyfi : Real Basketball

Mobil Basketbol Keyfi : Real Basketball

Real Basketball oyunu yerli üretim bir basketbol oyunudur. MobileCraft tarafından yayınlanan bu oyun, 1 milyondan fazla kişi tarafından oynanmaktadır. Online oyunlardan biri olan Real Basketball oyunu üç boyutlu bir bafketbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda esas olarak sokak basketbolu kurgulanmıştır. Ücretsiz oyun oynamak isteyenler için seçenekleri olduğu gibi bazı oyun seçenekleri ücretlidir. Eğer Tek Top, Zamana Karşı, Turnuva ve Sonuna Kadar seçenekleri ile oynarsanız ücret ödemezsiniz. Ancak Blok ve All Star seçenekleri ile oynamak ücrete tabidir. Buna göre karar vermeniz yerinde olacaktır. Real basketball oyununu yayınlayan MobileCraft firması Cumhur Onat ve Veysi Dinçer tarafından kurulmuştur. Bu mobil oyun şirketi 2011…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ !

User Rating: 3.1 ( 2 votes)
87

Real Basketball oyunu yerli üretim bir basketbol oyunudur. MobileCraft tarafından yayınlanan bu oyun, 1 milyondan fazla kişi tarafından oynanmaktadır. Online oyunlardan biri olan Real Basketball oyunu üç boyutlu bir bafketbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda esas olarak sokak basketbolu kurgulanmıştır.

Ücretsiz oyun oynamak isteyenler için seçenekleri olduğu gibi bazı oyun seçenekleri ücretlidir. Eğer Tek Top, Zamana Karşı, Turnuva ve Sonuna Kadar seçenekleri ile oynarsanız ücret ödemezsiniz. Ancak Blok ve All Star seçenekleri ile oynamak ücrete tabidir. Buna göre karar vermeniz yerinde olacaktır.

Real-Basketball-basketbol-android

Real basketball oyununu yayınlayan MobileCraft firması Cumhur Onat ve Veysi Dinçer tarafından kurulmuştur. Bu mobil oyun şirketi 2011 yılının Temmuz ayında faaliyete başlamıştır.

Bu oyunda toplar ve formalar değiştirilebiliyor. Topun fırlatılma hızına dikkat etmeniz gerekecek. Potayı hedefleyerek attığınız basketin hızı sizi başarıya götürecektir. Akıllı aletlerin ekranına dokunduğunuzda atışları da yapmış oluyorsunuz. Topun sertliğini belirlemek için ekranın sol alt tarafındaki göstergeye dikkat etmeniz gerekecek. Atılan basketler puan almanıza bu puanlarda yeni top ve formalar almanıza yarıdmcı olacak.

rb4

Oyunu Google Play üzerinden Android ve İOS işletim sistemli telefonlarınıza indirerek oynamanız mümkündür. Oyunda çoklu oyun seçeneği de bulunmaktadır. Yani sanal para ile de bu oyunu oynayabilirsiniz. Küresel çapta ilgi gören bu oyun oldukça başarılı ve kaliteli bir oyun. Basketbol severlerin tutkunu olacakları ve oynamaktan vazgeçemeyecekleri bu profesyonel oyun online oynamak isteyenler için ideal.

Oyun reklam alanlarından da gelir elde ediyor. Bu tarz bir oyunun bu kadar ilgi görmesi elbette niteliğinin ve kurgusunun iyi olmasından kaynaklanıyor. Grafik açısından da oldukça başarılı olan oyun şu anda 30 ülkede en popüler ilk üç oyun arasında çoktan yerini aldı bile.

iOS için indir ;

hemenoyna

Android için indir ;

hemenoyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>