Anasayfa » Online Oyunlar » Browser Oyunlar » MERC Elite Online
MERC Elite Online

MERC Elite Online

Merc Elite: Ücretsiz, Tarayıcı Tabanlı Taktiksel Savaş Oyunu Son zamanlarda popülerleşen MOBA türü oyunlardan bir tanesi olan Merc Elite isimli yapımda, göreviniz paralı askerlerden oluşan bir ekibe liderlik etmek. Taktiksel bilginin fazlasıyla ön planda olduğu bu oyunda, liderlik vasıflarınıza ihtiyaç duyacaksınız. Merc Elite, Dünya üzerindeki doğal kaynakların tükenme noktasına geldiği, insanların çaresizliği iliklerine kadar hissettiği ve Dünya'nın kontrolünün büyük şirketlerin eline geçtiği bir dönemi ele almaktadır. Amacınız, takım arkadaşlarınızla birlikte, insanlığı bu kötü amaçlı şirketlerden kurtarmaktır. Diğer MOBA türü oyunlarla kıyaslandığında, oyunculara eşsiz bir deneyim sunan Merc Elite, şu  anda Beta sürecindedir. Oyunda, her oyun stiline uygun beş farklı sınıf…

Review Overview

Grafik
Oynanabilirlik
Ses

ÇOK İYİ !!!

User Rating: 4.45 ( 17 votes)
94

Merc Elite: Ücretsiz, Tarayıcı Tabanlı Taktiksel Savaş Oyunu

Son zamanlarda popülerleşen MOBA türü oyunlardan bir tanesi olan Merc Elite isimli yapımda, göreviniz paralı askerlerden oluşan bir ekibe liderlik etmek. Taktiksel bilginin fazlasıyla ön planda olduğu bu oyunda, liderlik vasıflarınıza ihtiyaç duyacaksınız. Merc Elite, Dünya üzerindeki doğal kaynakların tükenme noktasına geldiği, insanların çaresizliği iliklerine kadar hissettiği ve Dünya’nın kontrolünün büyük şirketlerin eline geçtiği bir dönemi ele almaktadır. Amacınız, takım arkadaşlarınızla birlikte, insanlığı bu kötü amaçlı şirketlerden kurtarmaktır.

Diğer MOBA türü oyunlarla kıyaslandığında, oyunculara eşsiz bir deneyim sunan Merc Elite, şu  anda Beta sürecindedir. Oyunda, her oyun stiline uygun beş farklı sınıf yer almaktadır. Bunlar; Juggernaut, Assault, Recon, Heavy Gunner ve Tactician olarak adlandırılmıştır.

HEMEN ÜCRETSİZ OYNA

slider_06

Merc Elite Sınıflarına Yakından Bakalım

Juggernaut: Bu sınıf, daha çok yakın dövüşü sevenlere uygundur. Juggernaut, kalın zırhı sayesinde iyi savunma yaparken, taşıdığı büyük kalkan ile takım arkadaşlarını da korur.

Assault: Düşmana ağır hasarlar verebilecek silahları kullanmakta usta olan bu sınıf, savaşlarda, takımınızın saldırı gücünün büyük bir kısmını oluşturacak.

Recon: Etkili saklanma yetenekleri sayesinde bu sınıf ile düşmanlarınıza sessizce yaklaşabilecek ve öldürücü darbeler vurabileceksiniz.

Heavy Gunner: Uzak mesafelerde etkili ve güçlü silahları ile düşmanlara büyük zararlar veren bu sınıf, diğer bir yandan da takım arkadaşlarını koruma görevini üstlenmekte.

Tactician: Bu sınıf, yüksek teknolojiye sahip ekipmanları sayesinde, düşmanların yerini belirleme ve etkili saldırılar yapma gibi önemli görevleri üstlenir.

slider_02

Genel Olarak Merc Elite

Takım oyunculuğunun ön plana çıktığı Merc Elite, tarayıcı üzerinden oynanabilmektedir. Şu anda aktif olarak 10.000’den fazla oyuncuya ev sahipliği yapmakta olan bu yapımda, birbirinden keyifli, takım halinde taktiksel savaşlar yapabileceksiniz. Gerek ücretsiz olması gerekse de Türkçe dil desteğine sahip olması gibi özellikleri göz önünde bulundurulduğunda Merc Elite, mutlaka denenmesi gereken bir yapım olarak oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

HEMEN ÜCRETSİZ OYNA

Yorum Yap

comments

Bir yorum

  1. Egemen Dokuzer

    Çok güzel bir oyun, direk browserdan oynanması çok iyi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>