Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Lords & Knights
Lords & Knights

Lords & Knights

Strateji oyunlarını sevenler için güzel bir haberimiz var. Lords & Knights adlı iOS oyunu ile oldukça farklı bir oyunda kendinizi bulacaksınız. Biraz Celtic Tribes, biraz Klan Savaşları tarzını bünyesinde barındıran ve tipik bir strateji oyunu olan Lords & Knights oyununu oldukça seveceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca oyunun Türkçe olması en büyük artısı diyebiliriz. iOS cihazlarınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından birisi olan Lords & Knights oyununu sizlere Online Oyna sitesi olarak tavsiye ediyoruz. Oyunun oynanışı da oldukça kolay. Bu yüzden ilk defa oynayanlar bile kolayca oyuna oluşabilecek. Oyunda bulunan Yardım bölümü sizlere destek sunarak oyunun oynanışı hakkında güzel ve öğretici bilgiler verebiliyor.…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ

User Rating: 4.61 ( 1 votes)
81

Strateji oyunlarını sevenler için güzel bir haberimiz var. Lords & Knights adlı iOS oyunu ile oldukça farklı bir oyunda kendinizi bulacaksınız. Biraz Celtic Tribes, biraz Klan Savaşları tarzını bünyesinde barındıran ve tipik bir strateji oyunu olan Lords & Knights oyununu oldukça seveceğinizi düşünüyoruz. Ayrıca oyunun Türkçe olması en büyük artısı diyebiliriz. iOS cihazlarınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz güzel strateji oyunlarından birisi olan Lords & Knights oyununu sizlere Online Oyna sitesi olarak tavsiye ediyoruz.

lords & knights2Oyunun oynanışı da oldukça kolay. Bu yüzden ilk defa oynayanlar bile kolayca oyuna oluşabilecek. Oyunda bulunan Yardım bölümü sizlere destek sunarak oyunun oynanışı hakkında güzel ve öğretici bilgiler verebiliyor. Oyunu Türkiye sunucularında da oynayarak, sizin gibi bu oyunu diğer Türk oyuncularıyla oynayabiliyorsunuz. Online olarak oynayabildiğiniz bu iOS oyunu için internet bağlantınızın olması gerek. Görsel anlamda ise biraz zayıf kaldığını gözlemledim. Ancak, oyunun oynanışı ve kalitesi açısından bu görsellik göz ardı edilebilir düzeyde. Oyunun amacı da diğer strateji oyunlarıyla benzer bir yapıya sahip. Sıfırdan bir köy alıp bu köyü genişletmekte ve rakiplerinizin köylerini istila ederek bölgeye hükmetmek. Bu tarz oyunlarda temel olarak ele almanız gereken hammadde üretimi olacağı için oyuna ilk başladığınızda mutlaka hammadde kaynaklarınızı geliştirmeye başlamanızı tavsiye ediyoruz.

lords & knightsOyunun ilk 15 günlük sürecinde sistem tarafından koruma altına alınıyorsunuz. Bu da sizlere gelebilecek olası saldırıları engellemeye yarıyor. Bu süreç içersinde yapılandırmanızı iyi bir stratejiyle ayarlayarak hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Yine oyuna yeni başlayanlar için bizden bir tüyo verelim. 15 günlük süreç içersinde hızla büyümek için yakınızda bulunan köyleri almaya bakın. Elbette ki diğer köylerin sizden daha güçsüz olmasına dikkat edin. Bağımlılık yaratabilecek bir oyun olan Lords & Knights oyunu devamlı olarak kontrol etmeniz gerekmekte. Bu yüzden oyunun bağımlısı olup çıkabiliyorsunuz. Eğer strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız Lords & Knights oyununu mutlaka denemelisiniz.

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>