Anasayfa » Oyun Rehberleri » Legend Online PvP modları
Legend Online PvP modları

Legend Online PvP modları

Legend Online oyunu hakkındaki rehber serimize devam ediyoruz. Bu rehberimizde sizlere Legend Online oyununun PvP modu hakkında bilgi vereceğiz. Legend Online oyununda iki farklı PvP modu bulunmaktadır.  Bu modlar şunlardır.

  • Tek kişi Meydan Okuma Modu
  • Grup Savaşı Modu

Tek Kişi Meydan Okuma Modu :

Bu modu oynarken şehir kısmında bulunan “Amfi Tiyatro” bölümüne gitmeniz gerekmekte. Buradan online olarak bulunan diğer oyunculara karşı tek kişilik meydan okuyabilirsiniz. Sıralamada rakibiniz olarak 5 farklı oyuncu seçmeniz gerekmektedir. Meydan okuma bölümündeki başarınız sonucu, eğer sıralamanız rakiplerinizin sıralamasından daha düşük olmuşsa, sizin ve rakibinizin sıralaması değiştirilebilmektedir. Eğer mücadele sonucu başarısız olunmuş ise veya sıranızın rakibinizden yüksekse sıralama değiştirme işlemi yapılamamaktadır. Her kazanmış olduğunuz zafer sonucu, 1 defaya mahsus olmak üzere kart seçme ödülü verilmektedir. Günlük olarak 20 defa meydan okuyabilme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca, her meydan okuması sonrası bekleme süresi 10 dakikadır. Bu süreyi kaldırabilmeniz mümkündür. Eğer, belli bir zafer kazanmışsanız sistemden duyuruyla zaferinizi ilan edilmektedir.

Grup Savaşı Modu :

Bu modda ise, “Amfi Tiyatro” kısmına oyuncuları davet ediyorsunuz. Grup savaşı bölümüne katıldıktan sonra, hali hazırdaki diğer savaş odalarını görebiliyor ve onlara katılabiliyorsunuz. İsterseniz de kendiniz “Kurma” butonuna tıklayarak yeni bir savaş odası kurabiliyorsunuz. Ayrıca, arkadaşlarınızın kurduğu savaş odasının ID numarası varsa, “Arama” butonuna basarak bu odayı arayabilir ve arkadaşlarınızın savaş odasına dahil olabilirsiniz. “Başla” butonuna bastıktan sonra, sistem otomatik olarak odadaki kişilerden uygun rakipleri birbiriyle eşleyerek savaşı başlatır. Savaşı kazandıktan sonra çeşitli adetlerde “Madalya” kazanırsınız. Belli bir sayıya ulaştıktan sonra ise, EXP Kitabı, mor ekipmanlar ve ilacın etkileyiciliği gibi çeşitli özellikleri alabilirsiniz.

Legend Online Ücretsiz Oynamak İçin Tıklayınız

Yorum Yap

comments

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>