Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Kapıları Açın: 100 Doors 2013
Kapıları Açın: 100 Doors 2013

Kapıları Açın: 100 Doors 2013

Bulmaca türü oyunlarını seviyorsanız ve android tabanlı bir cihazınız varsa 100 doors 2013 adlı oyun tam istediğiniz türde bir oyun. Özellikle, bulmaca çözme konusunda başarılı olurum diyorsanız bu güzel android oyununu mutlaka android tabanlı cihazlarınıza indirin. Oyunda, hem bulmaca çözüyor hem de eğleniyorsunuz. Oldukça hoş vakti geçirebileceğiniz bu oyun birbirinden bağımsız tam 110 bulmacayı içeriyor. Gipnetix Games tarafından yapımcılığı üstlenilen bu oyun, hali hazırdan 50.000’e yakın kişi bu oyunu cihazlarına indirmiş durumda. Oyunu indiren sayısı hızla artarken yakın zamanda Android Markette iyi yerlere geleceğini düşünüyoruz.

100 doors 2013-1Oyun tamamen zeka geliştirme amaçlı bir bulmaca oyunu. 110 farklı kapının bulunduğu oyundaki amacınız, her bölümde karşınıza çıkan kapıları bulmacalar yardımıyla açmanız. Bu bulmacalar ilk başta kolay oluyor. Haliyle, oyunun başlarındaki kapıları kolaylık açabiliyorsunz. Ancak, ilerleyen bölümlerde bulmacalar zorlaşıyor ve kapıları açmakta buna mukabil zorlaşıyor. Oyun zorlaştıkça bağımlılığınızda iyice artmakta. Bu yüzden birçok kişi tarafından seviliyor ve sevilerek oynanıyor. Oyunun grafiklerine baktığımızda, bulmaca çözme amaçlı bir oyun olduğu için grafiklerde oynanış açısından bize yardımcı olacak kalitede yapılmış.Ayrıca 40 farklı kapıda çok farklı tasarımlar ve grafikler kullanılarak oyunun oynanırlılığı arttırılmış.

100 doors 2013-2Her hafta güncellenen yeni kapı bölümleriyle şu an toplam 110 farklı kapı bulunmakta. Kapıları açmak  kapıyı tekmeliyor, yumrukluyor, sallıyor veya çevrenizde bulunan çeşitli materyelleri kullanmaya çalışıyorsunuz. Ama sonucunda o kapı açılacak arkadaş :) Bağımlılık yaratan bu oyunu Online Oyna sitesi olarak sizlere tavsiye ediyoruz. Oldukça hoş vakit geçireceğiniz oyunu mutlaka android tabanlı cihazlarınıza indirmelisiniz.

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>