Jewels Star

Jewels Star

Jewels Star oyunu eski zamanların en çok tercih edilen oyunları arasında yer almaktadır. Basit yapısı ve kolay oynanabilir olması ile de 7 de 70 e pek çok kullanıcının haklı beğenisini kazanmıştır. Bu çok tercih edilen oyunu android oyunlar arasında görmekte mümkün! Geçtiğimiz haftalarda hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşan Jewels Star ile eğlenceli dakikalar geçirmekte son derece mümkün olmaktadır.Öncelikle android için hazırlanan bu oyunumuzun Android 1.6 sürümü ve üzeri sürümlerde herhangi bir sorun yaratmaksızın çalıştığını söyleyebiliriz. Son derece kaliteli grafiklere sahip olması da bu oyunun kalitesini artırmıştır. Üstelik 5.3 mb boyuta sahip olması da telefonunuzun yorulmaması konusunda önemli bir adım…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

User Rating: 3.45 ( 2 votes)
91

Jewels Star oyunu eski zamanların en çok tercih edilen oyunları arasında yer almaktadır. Basit yapısı ve kolay oynanabilir olması ile de 7 de 70 e pek çok kullanıcının haklı beğenisini kazanmıştır. Bu çok tercih edilen oyunu android oyunlar arasında görmekte mümkün! Geçtiğimiz haftalarda hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine ulaşan Jewels Star ile eğlenceli dakikalar geçirmekte son derece mümkün olmaktadır.Öncelikle android için hazırlanan bu oyunumuzun Android 1.6 sürümü ve üzeri sürümlerde herhangi bir sorun yaratmaksızın çalıştığını söyleyebiliriz. Son derece kaliteli grafiklere sahip olması da bu oyunun kalitesini artırmıştır. Üstelik 5.3 mb boyuta sahip olması da telefonunuzun yorulmaması konusunda önemli bir adım atmaktadır.

jewels star2

Bu oyun hakkında hala bilgi sahibi değilseniz, vakit kaybetmeksizin indirmenizi tavsiye ediyoruz. Son derece eğlenceli olan bu oyunu oynadıkça açılan yeni bölümlerinde daha zorlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Kaliteli ve küçük boyutlu bir oyun arıyorsanız tercihinizi Jewels Star’dan yana kullanabilirsiniz. Oyunun kurallarına gelecek olursak birbiri ile aynı renge sahip olan üç kutuyu yan yana getirerek patlatıyorsunuz. Oyunun levelleri zaman geçtikçe daha zorlaşmaktadır. Bu seçenekler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve levelleri geçmek oyunun kalitesi hakkında bilgi edinmemiz için önemli bir artı olacaktır. Oynadıkça oyun ve seçeneklerinin ayrıcalıklarına daha kolay bir şekilde ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

jewels star3

Ses ve diğer görüntü özellikleri ile sizler de son derece kolay bir şekilde bu oyuna sahip olabilirsiniz. Her yanı ile farklı bir seçenek olması da bu oyunun dikkatleri üzerinde toplayan bir artıya sahip olması anlamına gelmektedir. Kaliteli bir şekilde görüntü ve ses özellikleri ile bu oyuna sahip olarak daha hoş vakit geçirebilirsiniz.

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>