I AM PLAYR

I AM PLAYR

I AM PLAYR, isminden anlaşılacağı üzere kendi hayatınızı, kariyerinizi çizeceğiniz klasik bir futbol yaşantısı oyunu. Şu ana kadar ki oynadığınız tüm futbol oyunlarını bir yana bırak online tarayıcı tabanlı olmasına rağmen PES, FIFA gibi efsane oyunlarını I AM PLAYR bir kenara çekiyor. Oyun o kadar gerçekçi ki, devre arasında ve maç sonunda başkanınızdan fırça yiyebilirsiniz ancak gerçekten iyi oynarsanız size büyük kutlamalarda yapılabilir. Oyun içi videolar İngilizce olmasına karşın Türkçe alt yazı ile söylenenler profesyonel alt yazı ekibiyle hazırlanmış.  Oyunumuz bir yıldızın (sizin) inişli ve çıkışlı hayatını oynama şeklinize  göre belirliyor diyebiliriz. İsterseniz birazda oyunumuzu inceleyelim. (Oyunun ana ekranından bir kare) Oyuna giriş…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ !

User Rating: 5 ( 1 votes)
80

I AM PLAYR, isminden anlaşılacağı üzere kendi hayatınızı, kariyerinizi çizeceğiniz klasik bir futbol yaşantısı oyunu. Şu ana kadar ki oynadığınız tüm futbol oyunlarını bir yana bırak online tarayıcı tabanlı olmasına rağmen PES, FIFA gibi efsane oyunlarını I AM PLAYR bir kenara çekiyor.

Oyun o kadar gerçekçi ki, devre arasında ve maç sonunda başkanınızdan fırça yiyebilirsiniz ancak gerçekten iyi oynarsanız size büyük kutlamalarda yapılabilir. Oyun içi videolar İngilizce olmasına karşın Türkçe alt yazı ile söylenenler profesyonel alt yazı ekibiyle hazırlanmış.  Oyunumuz bir yıldızın (sizin) inişli ve çıkışlı hayatını oynama şeklinize  göre belirliyor diyebiliriz. İsterseniz birazda oyunumuzu inceleyelim.

1(Oyunun ana ekranından bir kare)

Oyuna giriş yaptığımızda şehrin merkezinde başlıyoruz buradan River Park stadyumuna giriş yapıp başkanla, koçunuzla ve sekreterle görüşüyorsunuz başkanınız bir o kadar şakacı ve bir o kadarda sinirli birisi.

2(Başkan size önemli kişileri tanıtırken bir kare)

3(Anlaşmayı imzalarken bir kare)

Artık anlaşmayı da imzaladığınıza göre River Parka ilk antrenmana çıkabilirsiniz. Stadyumun yanındaki küçük bölgeye tıklayarak antrenman bölgesine gidebilirsiniz.

4(Antrenörün mesajları bölümünden bir kare)

Antrenmana çıkmadan ve çıktıktan sonra antrenörümüz bize durumumuzu ve maça çıkıp çıkmayacağımızı söylüyor. Şu anki antrenmanda bizim şut gücümüzü ve koşarak şut atma kabiliyetimizi ölçtü. Bizi geçerli bulup ilk 11’de oynamamızı sağladı artık maç gününe gidip ilk maçımıza çıkabiliriz.

5(Antrenmanda şut atarken bir kare)

Oyunun içine koşarak ve topa tam vururken bize verdiği yavaş çekimlerle oyunun kalitesini arttırabiliyor diyebiliriz. Her maç öncesinde teknik adam ve başkan takımla konuşuyor ve motive ediyor.

6(Maç öncesi konuşma yaparken bir kare)

Maça başlamadan önce son kez durumumuzu gözden geçirmemiz için izin verilmiş bir alan var bunların dışında maç esnasında hiç bir değişiklik yapamıyorsunuz.

7(Maça başlarken bir kare)

Maça başlandığında dakikası dakikasına tüm önemli olayları yazılı olarak bildirmektedir. Gol atıldığında özel sevinmeler ve yenildiğinde ıslıklamalar mevcuttur.

8(Önemli olaylardan bir kare)

Eğer maç esnasında bize bir top gelir yada şut çekme gibi bir pozisyona geçersek oyun hemen bize dönüşüyor. Ve oyunun içinde çalım atabilir duvar pası şeklinde paslaşabilir yada şut çekerek gol atabilirsiniz.

9(Top bize geldiğinde bir kare)

Maçın sonunda da bize nasıl oynadığımız ve kaç puan aldığımızı söylüyor. Bunun dışında özel yaşantınızı, takım arkadaşlarınızla konuşmanızı vesaire video şeklinde size ara ara göstermektedir.

Özet çıkaracak olursak oyunumuz her yönüyle  muhteşem diyebiliriz. Ses efektleri, grafikler, oyun arası videolar, oynayış biçimleri vesaire oyun gerçekten mükemmel ve kesinlikle oynamanızı şiddetli öneririz.

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Bir yorum

  1. Gültekin Taşöz

    müthişşşş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>