Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Hızlı ve Öfkeli 6 iOS Oyunu Hazır
Hızlı ve Öfkeli 6 iOS Oyunu Hazır

Hızlı ve Öfkeli 6 iOS Oyunu Hazır

Dünya üzerinde milyonlarca kişiye ulaşan bir film serisi Hızlı ve Öfkeli, yeni versiyonu 6 filmi ile oyun piyasasında da yer edinmeye başladı. iOS yapımcıları elini hızlı tuttu ve Hızlı ve Öfkeli 6 oyunu hazırlandı. Bakış açımıza göre hızlı ve öfkeli dediğimizde akla ilk gele yarış oyunu olacaktır. Fakat oyunda sadece Drag yarışlarına yer verilmiş. Oyunun genel yapımını sağlayan firma olan Kabam daha çok Türkçe oyun gelişiminde adını duysak da bu oyun ne yazık ki Türkçe değil. Dil desteği olarak Türkçe sağlanmıyor. Fakat oyunda asıl önemli güzellik ise bu derece isim yapmış bilinen bir oyunun ücretsiz olarak sunuluyor olması. Genelde film…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 4.95 ( 1 votes)
91

Dünya üzerinde milyonlarca kişiye ulaşan bir film serisi Hızlı ve Öfkeli, yeni versiyonu 6 filmi ile oyun piyasasında da yer edinmeye başladı. iOS yapımcıları elini hızlı tuttu ve Hızlı ve Öfkeli 6 oyunu hazırlandı.

Bakış açımıza göre hızlı ve öfkeli dediğimizde akla ilk gele yarış oyunu olacaktır. Fakat oyunda sadece Drag yarışlarına yer verilmiş. Oyunun genel yapımını sağlayan firma olan Kabam daha çok Türkçe oyun gelişiminde adını duysak da bu oyun ne yazık ki Türkçe değil. Dil desteği olarak Türkçe sağlanmıyor.

Fakat oyunda asıl önemli güzellik ise bu derece isim yapmış bilinen bir oyunun ücretsiz olarak sunuluyor olması. Genelde film yapımları üzerine kurgulanan bu oyunlar diğer oyunlara göre biraz daha pahalı olarak sunuluyordu. Bizlerde böyle alışmıştık desek herhalde yalan olmaz.

Oyunu indirip hemen kurabilirsiniz ve açtığınızda ise sizi bir oyun oynanış rehberi bildirimi karşılıyor. Bu rehber sayesinde oyun hakkında daha net ve önemli bilgileri sağlıyoruz. Böylece oyunu nasıl oynayacağınız sorusunu da aşmış oluyoruz.

Oyunu incelediğimizde ise araçlar dikkatimizi çekiyor. Araçlar ise kendi güç seviyelerine göre beş farklı sınıfa ayrılıyor. Siz her sınıfı geçtiğinizde daha üst düzey bir araç kullanma fırsatına erişiyorsunuz. En güzel yanı ise yine pc oyunlarında olan araç dizayn ve modifiye edebilme özelliği.  iOS oyun seviyesinin üzerinde grafik çalışmaları ile muhteşem bir oyun sizleri bekliyor.

mzl.babdcvfn.320x480-75 mzl.bsfkwjmr.320x480-75 mzl.ogdmertn.320x480-75 mzl.ufkquviv.320x480-75

App Store Hemen Oyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>