Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Game Insight “The Tribez” Oyunu İle Türkiye’de
Game Insight “The Tribez” Oyunu İle Türkiye’de

Game Insight “The Tribez” Oyunu İle Türkiye’de

Game Insight, oyun tutkunlarını barışsever insanların yaşadığı yemyeşil, fantastik bir ilkel dünyaya seyahate davet ediyor…

“The Tribez” İOS ve Facebook için Türkçe dil desteği ile oyunseverleri bekliyor…

Mobil ve sosyal oyunlar pazarında dünyanın önde gelen şirketlerinden Game Insight, yeni çıkan ve satış rekorları kıran oyunu “The Tribez”ı, İOS ve Facebook’taki Türkçe dil desteği ile Türkiye’deki oyunseverlerin beğenisine sundu. Game Insight, Türkiye’deki oyunseverleri dünya çapında iOS, Android, Facebook ve Amazon üzerinden 11 milyondan fazla oyuncuya sahip “The Tribez” ile renkli ve zorlu bir serüvene davet ediyor.

“The Tribez” ile zamanda yolculuk yapacak olan oyuncular, kendilerini ilkel ada kabilelerinin yaşadığı eski çağlardan kalma bir dünyada bulacaklar. Bu renkli ve fantastik diyarda kabilelerin reisi olarak heyecan dolu anlar yaşayacak olan oyunseverler, kendi kurdukları kabilelerini yönetecekler.

Çeşitli araştırmalarla medeniyetlerini yükseltecek olan oyuncular, ilkel çamur kulübelerinden gelişmiş atölyelere, laboratuarlara kadar onlarca yapı ve dekoratif malzemeler ile köylerini inşa edebilecekler. Esprili, ayrıntılı animasyonlar ve yüzlerce görev ile oyuncuları en ince ayrıntısına kadar tasvir edilmiş ilkel bir dünyayaya davet eden “The Tribez”, kullanıcılara tarih öncesi devirleri deneyimleme fırsatı sunuyor.

İlkel dünyada, oyunculara keşfedebilecekleri farklı alanlar, peşinden gidecekleri maceralar ve gün yüzüne çıkarabilecekleri defineler vaat eden “The Tribez”, oyuncuların yaşam alanları kurma, kaynak yönetme ve toplayıcılık gibi becerilerini sınamakla kalmayıp; ayrıca zamanla yarışırken öfke dolu vahşilerden gelen saldırıları savuşturma reflekslerini de test ediyor.

Kabilenin seçilmiş kurtarıcısı ve ruhani lideri olarak, halkın üzerinde tam denetime sahip olan oyuncular; onları köy inşa etmeye, kaynak toplamaya, unutulmuş hazineleri ortaya çıkarmaya, karanlık mağaraları keşfetmeye, yiyecek-içecek gibi kişisel ihtiyaçlarını karşılamaya ve hatta arkadaşlık kurmaya yönlendirebiliyorlar.

Taş devri imparatorluklarının kurulması, gizli mağaralar ve yeni adaların keşfedilmesi gibi sayısız macerayı içeren oyunun Android için dil desteği de yakın bir zamanda oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

HEMEN OYNA (iOS) HEMEN OYNA (Android)

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>