Anasayfa » Online Oyunlar » Browser Oyunlar » Futbolun Yeni Tarzı : Goley
Futbolun Yeni Tarzı : Goley

Futbolun Yeni Tarzı : Goley

Goley Ücretsiz Tarayıcı Tabanlı Futbol Oyunu

Ülkemizde futbola gösterilen ilgi, diğer spor branşlarından kat ve kat fazladır. Bunun ilk sebebi de ülkemizde yaşayan insanların, çocuk yaştan beri futbol oynamasıdır. Küçük yaşlardan beri futbol oynayarak büyüyen bir kitlenin, elbette ki en önem verdiği spor dalı, futbol olacaktır.  Futbol ile büyüyen kişilerin mutlaka bilgisayar oyunları ile tanıştıkları sırada tercih edecekleri yapımlar da dolayısıyla futbol içeren yapımlar olacaktır. Futbol konulu oyunlar denildiğinde akla ilk olarak Fifa, Pes gibi yapımlar geliyor. Ancak bu tür popüler yapımlardan sıkılan ve yeni bir soluk, yeni bir heyecan arayan oyuncular için elbette ki birbirinden kaliteli alternatifler bulunmaktadır.

1098501_215942001897117_1154644611_n

Goley, popüler futbol oyunlarından sıkılanlara adeta ilaç gibi gelecek türden bir yapım. Netmarble isimli firma tarafından geliştirilen bu tarayıcı tabanlı oyun, Joygame‘in katkılarıyla ülkemiz oyuncularına açılacaktır. Sevimli karakter çizimleri ile şirin bir görünüm kazanmış olan Goley, aynı zamanda Türkçe dil desteği ile Türk oyun severlerin beğenisine sunulacaktır. Oyunun spiker seslendirmelerini de herkesin tanıdığı ünlü spiker Sabri Ugan yapmaktadır.

Goley’e Yakından Bakış

Oyunda maçlar iki boyutlu saha üzerinden yapılmakta ve bu maçlar, gerçek zamanlı olarak oynanmaktadır. Goley’de, takımınızda yer alan her oyuncunun bir özel gücü bulunmaktadır. top çalma, çalım atma, şut çekme gibi bu özel güçler sayesinde, maç içerisinde rakiplerinize üstünlük sağlama imkanı bulabileceksiniz. Tarayıcı tabanlı olmasına rağmen, popüler futbol oyunlarında yer alan tüm detaylara ve zenginliklere de yer vermesiyle dikkat çeken Goley, aynı zamanda karakterinizin görünümünü de detaylı bir biçimde özgünleştirmenize de olanak sağlamaktadır. Goley’de, zamanla karakterinizi geliştirerek, çok daha güçlü bir futbolcuya sahip olabilir ve karşılaştığınız rakiplere korku salabilirsiniz. Gerek Türkçe olması, gerek ücretsiz olması, gerekse de tarayıcı tabanlı olması sayesinde her yerden erişilebiliyor olması gibi özellikleri göz önünde bulundurulduğunda Goley, mutlaka denenmesi gereken bir yapım olarak oyuncuların karşısına çıkmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için Goley Facebook Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>