Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Frontline Commando-D-Day
Frontline Commando-D-Day

Frontline Commando-D-Day

Frontline Commando-D-Day oyunu savaş oyunu sevenler için oldukça ideal bir oyundur. Oyunun yeni versiyonunda İkinci Dünya Savaşı’ndasınız ve askerleri yönetiyorsunuz. Size bazı görevler veriliyor ve takım arkadaşlarınızla birlikte bu görevleri yerine getiriyorsunuz. Oyunda Gold, Sword, Omaha, Utah ve Juno adlı yerlerde çıkartma yapılacak. Bu bölgeler tarihte de geçen gerçek yerlerdir. Overlord Harekatı da denilen bu harekat 1944 yılında gerçekleşmiştir. Oyun Paris’in kurtuluşunu konu almakta olan Normandiya Çıkarması’nı gerçekçi bir şekilde sunmaktadır. Savaş o kadar gerçekçi tasarlanmış ki, grafikler o kadar etkileyici ki sanki o ortamı bizzat yaşıyormuş hissine kapılacaksınız. Ücretsiz oyunda sadece bazı silahları almak için ödeme yapmanız gerekecek. Bu…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 4.1 ( 6 votes)
93

Frontline Commando-D-Day oyunu savaş oyunu sevenler için oldukça ideal bir oyundur. Oyunun yeni versiyonunda İkinci Dünya Savaşı’ndasınız ve askerleri yönetiyorsunuz. Size bazı görevler veriliyor ve takım arkadaşlarınızla birlikte bu görevleri yerine getiriyorsunuz.

Oyunda Gold, Sword, Omaha, Utah ve Juno adlı yerlerde çıkartma yapılacak. Bu bölgeler tarihte de geçen gerçek yerlerdir. Overlord Harekatı da denilen bu harekat 1944 yılında gerçekleşmiştir. Oyun Paris’in kurtuluşunu konu almakta olan Normandiya Çıkarması’nı gerçekçi bir şekilde sunmaktadır.

frontline-commando-d-day

Savaş o kadar gerçekçi tasarlanmış ki, grafikler o kadar etkileyici ki sanki o ortamı bizzat yaşıyormuş hissine kapılacaksınız. Ücretsiz oyunda sadece bazı silahları almak için ödeme yapmanız gerekecek. Bu silahlar olmadan bazı bölümleri geçmeniz mümkün değil. Bu nedenle 100 dolara kadar pahalı olabilecek bir ekipman satın almanız söz konusu olacaktır. Dürbünlü silahlar, anti tank savunma silahları, makineliler, kask (zırh) gibi birçok ekipman size oyunda yardımcı olacaktır. Android işletim sistemi olan cihazlar için tasarlanan oyun İOS işletim sistemine de uyumlu hale getirilmiştir.

GLU Mobile’in Frontline Commando serisinden olan oyunda etkileyici sahneler, çarpıcı ses efektleri insanı büyüleyen bir görsellik vardır. Oyunu her gün oynadığınızda silah kazanırsınız. İlk gün bir el bombası, ikinci gün iki el bombası, 30. gün 5 tane bazuka mermisinin sahibi olabilirsiniz.

frontline-commando-d-day-by-glu-mobile-2

Online oyun oynamak isteyenlerin gerçekten oynarken çok eğleneceği bu oyun, oldukça adrenalin yüklüdür ve gerçekten bağımlılık yapacaktır. Bir kez oynadığınızda bunun devamı gelecektir. Daha fazla silah kazanmak için daha çok oyun oynayacaksınız.

Serinin ilk oyununda sağa ve sola hareketler vardı ama bu ikinci olarak piyasaya sürülen bu oyunda kontrolünüz dışında ilerlediğinizi göreceksiniz. Tabii ilerlemeniz için bölgedeki işinizi tamamlamanız gerekecektir.

iOS için;

hemenoyna

Android İçin,

hemenoyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>