Anasayfa » Mobil Oyunlar » Farm Heroes Saga
Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga: Ücretsiz, Eğlenceli Ve Renkli Facebook'a özgü oyunlar sayesinde, farklı siteleri dolaşmadan veya oyun satın almak durumunda kalmadan, binlerce farklı kaliteli yapıma ulaşabilme fırsatınız bulunmaktadır. Facebook üzerinden oyun oynamanın bir diğer avantajı da, oyuna arkadaşlarınızı davet ederek, oyunda daha hızlı gelişme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bu durumun arkadaşlar arasındaki bağı da güçlendirdiği inkar edilemez. Facebook üzerinden oynanabilen kaliteli yapımlar arasında yer alan Farm Heroes Saga, rengarenk yapısı ile özellikle de miniklerin saatlerce bilgisayar başından kalkmamasını sağlayacak. Basit Ve Eğlenceli Farm Heroes Saga, son derece basit bir mantık barındırmaktadır. Oyunda sizden, karışık halde verilen Güneş, Çilek, Elma, Havuç gibi meyveleri…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ !!!

User Rating: 4.55 ( 2 votes)
84

Farm Heroes Saga: Ücretsiz, Eğlenceli Ve Renkli

Facebook’a özgü oyunlar sayesinde, farklı siteleri dolaşmadan veya oyun satın almak durumunda kalmadan, binlerce farklı kaliteli yapıma ulaşabilme fırsatınız bulunmaktadır. Facebook üzerinden oyun oynamanın bir diğer avantajı da, oyuna arkadaşlarınızı davet ederek, oyunda daha hızlı gelişme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca bu durumun arkadaşlar arasındaki bağı da güçlendirdiği inkar edilemez. Facebook üzerinden oynanabilen kaliteli yapımlar arasında yer alan Farm Heroes Saga, rengarenk yapısı ile özellikle de miniklerin saatlerce bilgisayar başından kalkmamasını sağlayacak.

framheroessaga_072013_1

Basit Ve Eğlenceli

Farm Heroes Saga, son derece basit bir mantık barındırmaktadır. Oyunda sizden, karışık halde verilen Güneş, Çilek, Elma, Havuç gibi meyveleri kısıtlı hamle sayısı ile yan yana getirerek toplamanız istenmektedir. Her bölüm başında size bir görev verilmekte ve amacınız bu görev dahilinde meyveleri yan yana getirerek toplamaktır. Zamanla oyunda ilerlediğinizde çok daha büyük yapılar ile karşılaşabilecek ve bu yapıları çözmek ile uğraşırken bir yandan da bu durumdan keyif alabileceksiniz. Oyunda daha hızlı ilerleyebilmek için çeşitli eklentiler satın alabilirsiniz. Bu eklentiler 1 Dolar ile 100 Dolar arası değişen fiyatlandırmalar ile size sunuluyor.

farm_heroes_saga_review_2

Mobil Platformlarda da Eğlenceye Devam Edebilme Olanağı

Farm Heroes Saga’yı dilerseniz mobil platformlar üzerinden de oynayabilirsiniz. Oyunun mobil versiyonu resmi olarak üretilmemiştir ancak çeşitli tarayıcılar sayesinde, İOS ve Android cihazlarınızla bu eğlenceli oyunu oynama imkanına sahip olabilirsiniz.

Yaklaşık olarak 3,5 Milyon kişi tarafından oynanmış olan bu eğlenceli oyun, Facebook başında geçirdiğiniz sürelerin sayısını artıracaktır. Basit, eğlenceli ve rengarenk yapısı ile sizi içine çekecek olan Farm Heroes Saga, mutlaka denenmesi gereken bir yapım olarak Facebook’ta yer almaktadır.

ÜCRETSİZ HEMEN OYNA

Yorum Yap

comments

Bir yorum

  1. Farm heroes saga üçretsiz indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>