Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Dream League Soccer Rüya Takımını Kur!
Dream League Soccer Rüya Takımını Kur!

Dream League Soccer Rüya Takımını Kur!

Dream League Soccer oyunu isminden anlaşıldığı üzere bir futbol oyunu. Fakat diğer oyunlardan ayrılan özelliği ister maç oynayabilir, isterseniz de menajer olarak görev yapabilirsiniz. Bu iki seçenek genelde farklı farklı oyun olarak ayrılır fakat Dream League Soccer'da birlikte sağlanmış. Bildiğiniz gibi futbol oyunu denildiği zaman ilk akıllara Fifa veya Pes geliyor. Alternatiflerin fazla olmasına rağmen diğer oyunlar pek duyulmuyor. Aslında içlerinde bu iki kaliteli oyun ile yarışacak düzende oyunlar mevcut. Bunlardan birini sizlere tanıtmaya çalışacağız. Oyunumuz iOS sistemli olarak sunuluyor. Oyunda menajerlik yapmak isterseniz, kendi takımınızı kurma özelliği yer alıyor. Yani kendi takım formanız ve renklerinizi düzenleyebilirsiniz. Hatta stadınızı bile…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 3.67 ( 17 votes)
87

Dream League Soccer oyunu isminden anlaşıldığı üzere bir futbol oyunu. Fakat diğer oyunlardan ayrılan özelliği ister maç oynayabilir, isterseniz de menajer olarak görev yapabilirsiniz. Bu iki seçenek genelde farklı farklı oyun olarak ayrılır fakat Dream League Soccer’da birlikte sağlanmış.

Bildiğiniz gibi futbol oyunu denildiği zaman ilk akıllara Fifa veya Pes geliyor. Alternatiflerin fazla olmasına rağmen diğer oyunlar pek duyulmuyor. Aslında içlerinde bu iki kaliteli oyun ile yarışacak düzende oyunlar mevcut. Bunlardan birini sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Oyunumuz iOS sistemli olarak sunuluyor. Oyunda menajerlik yapmak isterseniz, kendi takımınızı kurma özelliği yer alıyor. Yani kendi takım formanız ve renklerinizi düzenleyebilirsiniz. Hatta stadınızı bile siz seçebilirsiniz. En güzel yanı da bize sunulan sürprizler. Bunların başında ise oyun içerisinde ilerledikçe efsane isimlerin oyuna dahil olması. Bunları merak ediyorsunuz tabi. Maradona ve Pele bunlardan sadece ikisi. Kendi rüya takımınızı oluşturmak için oyunda her şey mevcut. Ayrıca satın alma bölümü ile kazandığınız coinsleri kullanarak bu efsane oyuncuların kilitlerini açabilir hatta diğer oyun ek paketlerini de aktif hale getirebilirsiniz. Mesela ek paketlerde ilginizi çekebilecek olan multiplayer özelliği bulunuyor.

Peki coins yani oyun parasını nasıl kazanacaksınız? Bunun aslında en kolay yolu, reklamları izlemek. Reklam izlerseniz oyun size ücretsiz ve kolay şekilde bu coinslerden belli bir bölüm sunuyor. Kendi efsane takımını kurmak için daha ne bekliyorsun.

dre dre2 dream-league-soccer-ios-oyunu-ile-hem-futbol-oynayin-hem-menajer-olun dreee

App Store Hemen Oyna

Yorum Yap

comments

2 yorum

  1. ben arkadaşımda oynadım çok güzel oyun

  2. çok güzel oyun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>