Anasayfa » Online Oyunlar » MMOFPS Oyunlar » Counter Strike Zombi Modu Sunuldu
Counter Strike Zombi Modu Sunuldu

Counter Strike Zombi Modu Sunuldu

Nexon Avrupa tarafından Counter Strike gibi dünyanın her noktasında milyonlarca kişi tarafından tercih edilen özel savaş oyununun Zombi Modu ile ilgili güncellemesi yapıldı. Gerek oyun severler için gerekse de kullanıcılar için oldukça tatmin edici bir mod olan zombi modu, şimdi daha iyi bir şekilde kullanıcılara sunulmuş durumda. CSO içerisinde en çok oynanmakta olan ve tercih edilen modlardan biridir Zombi Modu ve her güncelleme de bir hayli gelişme göstermektedir. Nikteim, bu son güncelleme ile çok daha gelişmiş bir hâl aldığı ortada. Bu modun güncel hali ile artık raund üzerinden oynanacak ve raund başlaması ile birlikte 20 saniye sonrasında karışık olarak seçilen…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ !

User Rating: 4.79 ( 5 votes)
93

Nexon Avrupa tarafından Counter Strike gibi dünyanın her noktasında milyonlarca kişi tarafından tercih edilen özel savaş oyununun Zombi Modu ile ilgili güncellemesi yapıldı. Gerek oyun severler için gerekse de kullanıcılar için oldukça tatmin edici bir mod olan zombi modu, şimdi daha iyi bir şekilde kullanıcılara sunulmuş durumda.

CSO içerisinde en çok oynanmakta olan ve tercih edilen modlardan biridir Zombi Modu ve her güncelleme de bir hayli gelişme göstermektedir. Nikteim, bu son güncelleme ile çok daha gelişmiş bir hâl aldığı ortada. Bu modun güncel hali ile artık raund üzerinden oynanacak ve raund başlaması ile birlikte 20 saniye sonrasında karışık olarak seçilen oyuncular zombi moduna girecek. Yani, oyunda raund sistemi var ve raund başladıktan 20 saniye kadar sonra rastgele seçilmiş oyuncular zombi oluyor. Heyecan ve oyunun en zevkli kısmı da burada aslında. Bu şekilde karışık ve sürpriz şeklinde oyuncuların seçilerek zombi olması çok daha heyecan veriyor. Tabii, bir yanda rastgele zombi olan oyuncular varken, diğer yanda da normal insanlar var. Zombilerin görevi insanlara karşı savaşmak ve onları yenerek başarılı olmak.

Tabii, insanlar da zombilere karşı ciddi bir direniş halinde. Bu sayede oyun karşılıklı ırklar ve gruplar halinde ciddi bir çekişme ile heyecanlı bir hâl alıyor. Oyun süresince ya zombiler ya da insanlar karşı ırkı tamamen öldürerek başarılı olacak.

counter-strike-zombi2 counter-strike-zombi3

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>