Anasayfa » Oyun Kodları » Beta Key » Counter Strike Online Beta Key
Counter Strike Online Beta Key

Counter Strike Online Beta Key

CS oyunu bugün yayınlandı ve sitemiz vasıtasıyla kapalı BETA’ya dahil olma hakkı kazanacağınızı biliyor musunuz? Yapmanız gereken çok kolay. Öncelikle Facebook sayfamızı beğendikten sonra;

şanslı Kapalı Beta oyuncuları arasında yerini almanız. Sitemiz üzerinden aldığınız kodları Resmi İnternet Sitesinde oyunu indirmek için kullanabilirsiniz.

Üzgünüz, Tüm Kodlar Tükenmiştir.

Beta Anahtarı (Beta Key) Nasıl Kullanılmaktadır?
Sitemiz vasıtasıyla özel olarak sadece 1 kullanıcıya özel olarak tahsis edilen Beta anahtarlarını, oyunun başlarında oyuna dahil olacağınız sunucuyu seçtikten hemen sonra karşınıza çıkacak olan kutuya girmeniz gerekmekte.

Beta Anahtarı (Beta Key) Ne İşe Yaramaktadır?
Beta anahtarları Kapalı BETA olarak oynayabileceğiniz test oyununa katılmanızı sağlayan şifrelerden oluşan kodlardır. Bu kodları davetiye olarak adlandırabilirsiniz.

Kapalı Beta Nedir?
Kapalı Beta sürümleri oyunların deneme süreci olarak da adlandırabiliriz. Sınırlı oyuncuların oynayabildiği bu kapalı beta testlerde, oyuncuların gördüğü hatalar ve karşılaştıkları açıkları belirterek oyunun görevlilerine bildirirler. Kapalı Beta sürecinde kazanılan tüm haklar, oyun herkese açıldığında sıfırlanacaktır.

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>