Bombom

Bombom

Worms 2 oyunundan esinlenerek ortaya çıkan Bombom oyunu oldukça eğlenceli. Hoş ve eğlenceli grafiklerinin yanı sıra, oyunun bir çok özelliğinin Worms’dan esinlenmesi bu oyunu oynanabilir kılıyor. Oyunun amacı, elinizde olan şeyleri bir o tarafa, bir öbür tarafa fırlatmak ve düşmanımızı öldürmek. Worms’dan esinlenmiş dememizin sebebi, hem oyundaki grafiklerin Worms oyununa benziyor olması  hem de oyunda kullanılan karakterlerin Worms’dakiler kadar eğlenceli olması bu oyunu Worms ile aynı kefeye koymamıza neden oluyor. Hem ücretsiz hem de online oyun kategorisine giren bu oyunu isterseniz tanıtmaya başlayalım.

bombom

Oyunda çok farklı ve özel olarak görülebilecek savaş efektleri de bulunmakta ve bu özel efektlerle düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Yaratmış olduğunuz karakteri de farklı giysilerle giydirerek kahramanınızı istediğiniz kıyafetlerle donatabiliyorsunuz. Oyunu oynarken yapmanız gereken ilk şey açınızı belirlemek. Açınızı belirdiyseniz oyunun diğer aşaması olan kullanacağınız silahın gücünü ayarlıyorsanız ve ateş ediyorsunuz. Eğer ayarlamaları doğru yaptıysanız düşmanınız kolaylıkla vurabilirseniz. Ayarlayamadıysanız ve boşa atarsanız, silah kullanma hakkı karşı tarafa geçiyor. Hem bilgisayara karşı hem de online oynayan oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz.  Sırasıyla silah kullanma hakkına sahip olduğunuz oyunda amaç düşmanınızı öldürmek. Oyundaki bazı özel bufflar yardımıyla bir kereden fazla ateş edebiliyorsunuz.

bombom-gizemler-diyari-giris

Karakterlerin çok hoş ve eğlenceli olduğunu belirttiğimiz oyunda, genel alanlardaki bölgelere ulaşabiliyor ve buraları oyundaki amaçlarınız için kullanabiliyorsunuz. Örneğin, karakterinize çeşitli kıyafetleri giydirebileceğiniz alışveriş merkezlerinin yanı sıra, genel alanlarda diğer oyuncularla da sohbet etme imkanına sahipsiniz. Ayrıca, istediğiniz bir kıyafeti ya da silahı kolaylıkla bulmak için detaylı arama bölümünü kullanabilirsiniz. Worms tarzı farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Bombom adlı bu oyunu mutlaka oynamalısınız.

HemenOyna2

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>