Anasayfa » Mobil Oyunlar » iOS Oyunlar » Blitz Brigade iOS Aksiyon oyunu
Blitz Brigade iOS Aksiyon oyunu

Blitz Brigade iOS Aksiyon oyunu

Aksiyon oyunları bilgisayarlarımızda olduğu gibi mobil aygıtlarımızda da yer edinmeyi sürdürüyor. Özellikle counter strike ve benzeri oyunları seviyorsanız, sizi muhteşem bir FPS oyun bekliyor. Blitz Brigade adlı oyunu iOS cihazlarınızla online olarak oynayabilirsiniz. Savaş ve aksiyona hazırsanız oyunumuzu biraz tanıyalım. En çok tutulan FPS oyunlardan biri olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Oyunda farklı 5 türde sınıf mevcut. Bunlardan birini seçiyorsunuz daha sonra ekibinizi kurup düşman ekiplerle savaşa başlıyorsunuz.  Çoklu online oyuncu seçeneği ile toplam 12 kişi oyunda yer alabiliyorsunuz.  Asker, Gizli Harekatçı, Sıhhıyeci, Topçu veya Keskin nişancı olarak kendi türünüzü belirliyorsunuz. Oyunda hakimiyet modu içindeyken savaş meydanını kontrol etmelisiniz. Ölüm…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 4.82 ( 3 votes)
89

Aksiyon oyunları bilgisayarlarımızda olduğu gibi mobil aygıtlarımızda da yer edinmeyi sürdürüyor. Özellikle counter strike ve benzeri oyunları seviyorsanız, sizi muhteşem bir FPS oyun bekliyor. Blitz Brigade adlı oyunu iOS cihazlarınızla online olarak oynayabilirsiniz.

Savaş ve aksiyona hazırsanız oyunumuzu biraz tanıyalım. En çok tutulan FPS oyunlardan biri olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Oyunda farklı 5 türde sınıf mevcut. Bunlardan birini seçiyorsunuz daha sonra ekibinizi kurup düşman ekiplerle savaşa başlıyorsunuz.  Çoklu online oyuncu seçeneği ile toplam 12 kişi oyunda yer alabiliyorsunuz.  Asker, Gizli Harekatçı, Sıhhıyeci, Topçu veya Keskin nişancı olarak kendi türünüzü belirliyorsunuz. Oyunda hakimiyet modu içindeyken savaş meydanını kontrol etmelisiniz. Ölüm müsabakaları geldiğinde ise karşınızda ki rakiplerin üzerlerine bomba yağdırın.  Oyun içinde farklı araçlara yer verilmiş. Kendi taktiğinize göre bunları kullanmayı geliştirmelisiniz. Yoksa düşmanı alt etmek kolay olmayacaktır. Ayrıca 100’den fazla türde silah çeşitliliği oyuna zenginlik katan özelliklerden biri olmuş.  Oyunun ses özellikleri de bir hayli ilgi çekici halde. Adamlara saldırıda ve öldürdüğünüzde farklı bir çok cümle kullanabiliyorsunuz. Ses özelliklerinin en çok işe yarayanı ise online oyunda sesli konuşma yaparak diğer takım arkadaşların ile iletişim kurabiliyor olmanız.

Sadece online oyunu olarak düşünmeyin, oyun içinde eğitim amaçlı görevlerde mevcut. İsterseniz önce bu görevlerde kendinizi sınayın ve geliştirin, ardından da beklenen savaşta rakiplerinizi şaşırtın. Tam 120 farklı görev ile seçeneklerin bol olduğu bir eğitim sizi bekliyor.  Bu görevler sırasında fazlası ile eğleneceğiniz uçak kullanımı ve tank kullanımı mevcut. Oyunu ücretsiz olarak App Store’dan indirebilirsiniz.

unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4)

 

App Store Hemen Oyna

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>