Anasayfa » Online Oyunlar » Browser Oyunlar » Big Farm: En Büyük Çiftlik Oyunu
Big Farm: En Büyük Çiftlik Oyunu

Big Farm: En Büyük Çiftlik Oyunu

Big Farm Türkçe adıyla '' Büyük Çiftlik '' Türkiye ' ye '' Good Game Stüdyo '' nun sunduğu tarayıcı tabanlı çevrimiçi çiftlik simülasyon oyunudur. Oyunumuz adından da anlaşılacağı üzerine geniş kapsamlı bir çiftlik simülasyon oyunu. Oyunun teması genellikle yeşil renk tonlarında, oyunun tarayıcı tabanlı olduğunu duyduğunuz için sadece yazıdan oluşan ve cansız resimlerden oluşturuğunu kesinlikle düşünmeyin çünkü oyunda her şey '' gif '' formatında yani animasyon şeklindedir. İsterseniz oyunun içeriğine ve grafiklerine bakalım. Oyunumuza başlamadan önce bir adet '' Good Game Stüdyo '' üyeliğimizin olması gerekmekte, üyeliğimizi temin ettikten sonra oyuna giriş yapıyor ve hiç bir seri bir şekilde çiftliğimizde…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 2.4 ( 2 votes)
90

Big Farm Türkçe adıyla ” Büyük Çiftlik ” Türkiye ‘ ye ” Good Game Stüdyo ” nun sunduğu tarayıcı tabanlı çevrimiçi çiftlik simülasyon oyunudur. Oyunumuz adından da anlaşılacağı üzerine geniş kapsamlı bir çiftlik simülasyon oyunu.

Oyunun teması genellikle yeşil renk tonlarında, oyunun tarayıcı tabanlı olduğunu duyduğunuz için sadece yazıdan oluşan ve cansız resimlerden oluşturuğunu kesinlikle düşünmeyin çünkü oyunda her şey ” gif ” formatında yani animasyon şeklindedir. İsterseniz oyunun içeriğine ve grafiklerine bakalım.

Oyunumuza başlamadan önce bir adet ” Good Game Stüdyo ” üyeliğimizin olması gerekmekte, üyeliğimizi temin ettikten sonra oyuna giriş yapıyor ve hiç bir seri bir şekilde çiftliğimizde yardımcı olacak temel kuralları uygulamalı olarak anlatıyor. Uygulamalı olmasıyla canınız sıkılmıyor ve neyin ne olduğunu hemen kavrayabiliyorsunuz.

1(Oyundaki eğitimden bir kare)

Oyunumuz da bize yardımcı olarak başlangıçta 3 adet çiftçi geliyor bu çiftçilerin sayılarını oyundaki gelişiminize göre arttırabilirsiniz. Oyunda her gün ve seviyeniz arttıkça verdiğini belli sayıda görevlerle, bitkileriniz yetişirken zamanınızı kolayca geçirebilirsiniz.

2(Oyunda görev yaparken bir kare)

Oyunda verilen görevler genellikle hayvan yetiştir, bitkilerini kontrol et, yeni bitkiler yetiştir, birisine git gibi kısa ve öz görevlerdir kısa görevleri bitirdiğiniz de altın, oyun parası ve yeni ev bölümlerini açabilirsiniz.

3(Görevi bitirdikten sonra bir kare)

Oyunda her şey bir yana gerçekcilik ön planda tutulmaya çalışılmış, işcilerin uykusu, maaşı, yemeği gibi eylemleri de sizin gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunun dışın da şehir dışına gidilecekse çiftliğin alanlarını belirli bir miktar para karşılığında genişletebilirsiniz.

Kısacası oyunu özet geçecek olursak grafikler tarayıcı tabanlı oyuna göre muhteşem, rahatlatıcı ve dinlendirici ara müzikleriyle ses muhteşem, oynayış biçimi sıkmayan ara görev ve ticaret sistemiyle bizden geçer not alıyor. Big Farm ‘ ı denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

hemenoyna

 

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>