Basket Dudes

Basket Dudes

BasketDudes üç boyutlu, online basketbol oyundur. Birkaç farklı özelliği bünyesinde barındırmasıyla bu oyun oldukça farklı bir yerde duruyor. Her şeyden önce bu oyun Türkçe ve ücretsiz (F2P). Kendi takımınızı kurup, geliştirip maçlara çıkabiliyorsunuz ve performansınıza göre takımınız ilerliyor. Oyunda takımı geliştirmek, maçta ilerleyebilmeniz için yeni oyuncular alabiliyor; çeşitli spor malzemelerinden ve kartlardan yararlanabiliyorsunuz. Bunlar size oyun içinde çeşitli avantajlar sağlıyor. Bunun yanında oyunun bir de kendi hikayesi var. Oyuncunuzu seçerken, özelliklerine göre istatistiklerini görebilirken (3'lük atışta ne kadar iyi, ne kadar hızlı koşabiliyor vb.) beri yandan oyuncunun hayatına ilişkin bir şeyler de okuyabiliyorsunuz. Hatta oyuncuların arasında eski sevgililer (evet, oyunda…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

ÇOK İYİ !

User Rating: 4.73 ( 6 votes)
90

BasketDudes üç boyutlu, online basketbol oyundur. Birkaç farklı özelliği bünyesinde barındırmasıyla bu oyun oldukça farklı bir yerde duruyor. Her şeyden önce bu oyun Türkçe ve ücretsiz (F2P). Kendi takımınızı kurup, geliştirip maçlara çıkabiliyorsunuz ve performansınıza göre takımınız ilerliyor. Oyunda takımı geliştirmek, maçta ilerleyebilmeniz için yeni oyuncular alabiliyor; çeşitli spor malzemelerinden ve kartlardan yararlanabiliyorsunuz. Bunlar size oyun içinde çeşitli avantajlar sağlıyor.

imagenGaleria_4_Grande

Bunun yanında oyunun bir de kendi hikayesi var. Oyuncunuzu seçerken, özelliklerine göre istatistiklerini görebilirken (3’lük atışta ne kadar iyi, ne kadar hızlı koşabiliyor vb.) beri yandan oyuncunun hayatına ilişkin bir şeyler de okuyabiliyorsunuz. Hatta oyuncuların arasında eski sevgililer (evet, oyunda kadın oyuncular da var), arası bozuk kardeşler, vampir oyuncular bile mevcut.

Yaptığınız her bir maç 10 dakika sürüyor. Bu şekilde istediğiniz her an oyunu rahatça oynayabiliyorsunuz, zaman sizi kısıtlamıyor. Oyun modu yalnızca maçla da kısıtlı değil. İsterseniz antrenman yapmak için bilgisayara karşı oynayabilir, 3’lük atışlar yaparak kendinizi deneyebilirsiniz.

Kendine özgü havasıyla kısa sürede kendine bağlayan bu oyunu ister tarayıcı üzerinden, isterseniz mini boyutlu (110 MB) istemci üzerinden oynayabilirsiniz.

HEMEN OYNA

Yorum Yap

comments

2 yorum

  1. girdim bi 5 dk oynadım amam beni pek sarmadı ama vakit geçirilebilir 10 üzerinden 4

  2. Güzelmi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>