Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Arcane Legends Android 3D
Arcane Legends Android 3D

Arcane Legends Android 3D

Google Play Store’un ücretsiz Android 3D oyunları kategorisinde, Spacetime Studios tarafından üretilen Arcane Legends oldukça ilgi görüyor. Android 2.2 ve üzeri cihazlarda çalışan eğlenceli oyunun Türkçe versiyonu ne yazık ki bulunmuyor. Birlikte Arcane Legends’in eğlenceli dünyasına bir göz atmaya ne dersiniz?

7b0darcane_legends_720-420x221

Arcane-Legends-Android-game-live-7Hızla artan Android cihazlar nedeniyle birçok oyun yapımcısı da bu alana yöneliyor. Oldukça başarılı çalışmaların ortaya konduğu 3D android oyunları kategorisinde bazı hatırı sayılır firmalar kıyasıya bir rekabet içerisinde. Bu rekabetin güçlü isimlerinden olan Spacetime Studios tarafından oyun tutkunlarına sunulan Arcane Legends oldukça eğlenceli bir kurgu ve kaliteli grafikler eşliğinde Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunun temel amacı birçok çizgi filmin ve masalın konusu olan o güzel prensesi kötü devin elinden kurtarabilmek. Zalim ve büyük olan Dev, ormana ve ormanda yaşayan canlılara zarar vermesi ile kötü bir üne sahip. Bu da yetmezmiş gibi sarayın güzeller güzeli prensesini kaçıran Dev’i bulmak için çeşitli engellerle mücadele etmeniz gerekiyor. Oyun Warrior, Mage ve Rogue olarak üç karakter sunuyor. Karakter seçiminizi yaptıktan sonra ister ikili mücadelelerde rakiplerinizle çarpışabilir, isterseniz de toplu savaşlarda eğlencenin dozunu katlayarak arttırabilirsiniz.

Arcane-Legends-main

Ücretsiz online oyun oynama konusunda en iyi alternatiflerden birisi olarak karşımıza çıkan Arcane Legends ile son derece eğlenceli saatler sizi bekliyor. Şehirlerde dolaşabilir, arkadaşlarınızla diyalog kurabilir, oyun marketinden alışveriş yapabilir, karakterinizi ve zırhınızı geliştirebilir ve böylelikle savaşın kahramanı olabilirsiniz.

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>