Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » Android Traffic Racer Oyunu indir
Android Traffic Racer Oyunu indir

Android Traffic Racer Oyunu indir

Arabanız var ve normal yaşantınızda araba kullanırken rahat hareket edemiyor musunuz? İstediğiniz hızı yapmak ya da sınırları zorlamak sizin için çok mu tehlikeli? O halde, bu oyun tam olarak size göre. Oyun içerisinde dilediğiniz gibi hareket edebilir, dilediğiniz hızda ilerleyebilir ve herhangi bir sorun yaşamadan her türlü tehlikeyi rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Sonuna Kadar Adrenalin! Android Traffic Racer oyunu, sizlere aradığınız adrenalini sonuna kadar sunuyor. Zira oyun içerisinde tehlikelere atılmadan, adrenalin dolu anları yaşamadan puan kazanmak, skor yapmak pek mümkün olmuyor. Bu nedenle doğru bir şekilde hareket etmeli ve tehlikeyi göze alarak skorunuzu üst düzeye çıkarmalısınız. Peki, siz adrenalin ile iç içe…

Review Overview

Grafik
Ses
Oynanabilirlik

İYİ !!!

User Rating: 4.7 ( 3 votes)
85

Arabanız var ve normal yaşantınızda araba kullanırken rahat hareket edemiyor musunuz? İstediğiniz hızı yapmak ya da sınırları zorlamak sizin için çok mu tehlikeli? O halde, bu oyun tam olarak size göre. Oyun içerisinde dilediğiniz gibi hareket edebilir, dilediğiniz hızda ilerleyebilir ve herhangi bir sorun yaşamadan her türlü tehlikeyi rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Sonuna Kadar Adrenalin!

Android Traffic Racer oyunu, sizlere aradığınız adrenalini sonuna kadar sunuyor. Zira oyun içerisinde tehlikelere atılmadan, adrenalin dolu anları yaşamadan puan kazanmak, skor yapmak pek mümkün olmuyor. Bu nedenle doğru bir şekilde hareket etmeli ve tehlikeyi göze alarak skorunuzu üst düzeye çıkarmalısınız. Peki, siz adrenalin ile iç içe oyunun tadını çıkarırken, sizi ne gibi özellikler bekliyor? Dilerseniz bu özellikleri maddeler halinde ele alalım.

  • Oyun, ilk olarak grafikleri ile göze çarpıyor. Nitekim 3D grafikleri, sizlere mükemmel bir görsel şölen yaratıyor.
  • Aracın kontrolü noktasında oldukça gerçekçi ve özel bir düzen sizi bekliyor.
  • Tek bir araç ile yetinmeyenlere, 17 farklı araç seçeneği sunuluyor.
  • Birbirinden farklı özel 4 mekan sizlere sunuluyor, her seferinde farklı alanlarda yarışabiliyorsunuz.
  • En önemlisi de oyun sizlere Türkçe dil desteği ile sunuluyor.

Bu özel oyunu, herhangi bir şekilde ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak hemen telefonunuza yüklemek sizlerin elinde. Aşağıda yer alan bağlantı sayesinde oyunu indirmeniz ve hemen oynamaya başlamanız mümkün durumda oluyor. Android işletim sistemli bir cihazınız var ise, bu grafikleri ile dahi kaliteli bir serüveni sizlere sunan adrenalin dolu oyunu asla kaçırmayın, hemen deneyin.

Android Traffic Racer indir

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>