Anasayfa » Mobil Oyunlar » Android Oyunlar » 3D Kamyonla Yük Taşıma: Android Oyunu
3D Kamyonla Yük Taşıma: Android Oyunu

3D Kamyonla Yük Taşıma: Android Oyunu

Bugün Android kullanıcıları için eskimeyen bir oyun seçeneği olan kamyon sürme oyunu sunacağız. Karşınızda yönetmeniz gereken büyük bir kamyon var. Üstelik boş bir kamyon değil. Yani öyle sadece kamyon sürmeniz ya da kamyonu bir yerlere park etmeniz yetmiyor. Zira kamyonun kasası oldukça sağlam bir yüke sahip ve bu yük nedeni ile sürüşü biraz daha zor oluyor.

Zorlu Kamyon Sürüşü ve 3D Deneyimi

Eğer araç sürme konusunda kendinize güveniyor iseniz bu oyunu hemen indirip, tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda size belli bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde yükleri belli bir noktaya götürmeniz isteniyor. Tabii bu esnada çeşitli sorunlarda sizleri bekliyor. Örneğin, yükleri sağlam ve tam götürmek gibi. Siz hareket ettikçe kasada yer alan yüklerde hareket ediyor ve en ufak rampada düşme tehlikesi yaşıyor. Bu nedenle oldukça dikkatli olmalı ve taşıdınız yükü herhangi bir şekilde dökmeden size verilen noktaya götürmeniz gerekiyor. Tüm bunları ise 3D bir oyun yapısı ile gerçekçi bir şekilde yaşamak mümkün. Yani, oldukça heyecanlı bir kamyon sürüşü, yük taşımacılığı 3D kalitesinde ellerinizin altında oluyor.

Tüm bunların yanı sıra oyuna sahip olmak ise tamamen ücretsiz. Her isteyen aşağıda yer alan bağlantı sayesinde Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D oyununu rahatlıkla indirebilir. Oyuna hemen giriş yapmanız ve oynamaya başlamanız mümkün durumda olmaktadır.

Oyunu Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayınız!

kamyon-sur-3d-android1 kamyon-sur-3d-android2 kamyon-sur-3d-android3

Yorum Yap

comments

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>